Crackers.cz » Videorozhovor s Designery Dawu: „Do budoucna půjdou věci rychleji“

Videorozhovor s Designery Dawu: „Do budoucna půjdou věci rychleji“

Designery DawuJeseničtí Designery Dawu po neustálých komplikacích posílají v pátek 1.10.2010 ven ke stažení slibované album. Zeptali jsme se na pár otázek…

Zdravím vás chlapi. Dřív než se dostaneme k samotnému albu, asi by nebylo od věci vysvětlit půlroční zpoždění?

Festa: Po třetím singlu „Vím odkud jsem“ chybělo dotočit asi tři tracky a deska byla připravena k odeslání na mixáž a mastering. Původně se o to měl postarat Dirty Case, který si na to bohužel nakonec z osobních důvodů nenašel čas, a tak jsme hledali náhradní řešení. To jsme našli v Pavlovi Větrovcovi, zvukaři z kapely Monkey Business, který však taky asi po dvou měsíčním jednání sdělil, že nemá čas. Nakonec mixáž a mastering zůstal na Petrovi Neubauerovi a našem jesenickém studiu Půda.

Koffer: Chtěli bychom se omluvit za to, že to tak dlouho trvalo. Sami jsme zjistili, že to není jen tak, mísí se do toho osobní život a hlavně záleží na financích. Poučili jsme se a do budoucna půjdou věci rychleji. Je to o zkušenostech.

Videorozhovor s Designery Dawu

Kde se deska nahrávala?

Festa: Deska se nahrávala v našem jesenickém studiu Půda, jak už jsme zmiňovali. Celou jsme si ji natáčeli sami, akorát o mix a mastering se postaral Petr Neubauer, tudíž nikam necestovala, zůstala v našem studiu a vznikala kompletně pod naším vedením.

Koffer: Komu se bude líbit, jak zní, může nás kontaktovat. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci, ať už nahrávání celých alb nebo jen jednotlivých singlů.

Videorozhovor s Designery Dawu

Co klip? Bude se něco točit?

Koffer: Jsme domluveni s kamarádem z dětství, který se věnuje filmařině. Jen čekáme na finance. Určitě ale něco podnikneme.

Videorozhovor s Designery Dawu

Začínáte pomalu pracovat na dalších věcech?

Koffer: Hudba a texty jsou rozepsané. Nechystáme hned celou desku, ale budeme postupně uvolňovat singly ke stažení. Když dá štěstí, bude i známější host. Jména si raději ještě necháme pro sebe. Nesekáme se, sledujte další nové věci.

Díky za rozhovor. Na závěr máte samozřejmě prostor.

Koffer: Chci pozdravit všechny fans, kteří sledují náš vývoj a neodradilo je zdržení. Chci pozdravit všechny kolem, který mám rád. Oni ví… Sledujte desku, uvidíme se na křtu.

Festa: Chtěl bych pozdravit všechny crackersáky a crackersačky, sledujte web, 1. října se zde objeví deska ke stažení. Tak STAHUJTE! Pozdravujeme, D.D.K.

facebook.com/DesigneryDawu
bandzone.cz/designerydawu
Komentáře: 2

  1. Ironix
    29.9.2010 v 18:47 | Trvalý odkaz

    to je dost, tak sem se tesil po tech trech davkach, a najednou upadli v zapomneni, takze tohle me mega potesilo, uz se nemuzu dockat patku ;-)

  2. 27.10.2010 v 17:58 | Trvalý odkaz

    pěkný rozhovor, bál jsem se že budou sebevědomě mávat do kamery rukama ale nestalo se tak, takže dávám palec nahoru.

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*