Crackers.cz » Wuty

Mono – Jo, tenkrát feat. Wuty (prod. Norf)

Mono - ProgresPěkně depresivní náladu navozuje MonoWutym ve skladbě, která ohlašuje začátek prodeje alba Progres. To je k sehnání na adrese www.mcmono.cz za 150,- Kč, případně za 6.50 €, pokud jste ze Slovenka.

Pokračování »

UL Farma – Zpátky v reálu

Recenze Ul Farma - Zpátky v reáluV Ústí nad Labem to vřelo delší dobu. Spojení UL Farma bylo známo již z doby minulé díky Wutymu, z bývalé Severské dvojky. Ten vydal před dvěma lety stejnojmenné sólo album. To bylo v době, kdy Severská dvojka již čtvrtým rokem nefungovala. Nyní se uskupení kolem těchto stejných lidí reinkarnuje v UL Farmu a přichází s albem nazvaném Zpátky v reálu, které má tuto staronovou crew navrátit do širšího povědomí.

Pokračování »

UL Farma – Zpátky v reálu ke stažení

UL Farma - Zpátky v reáluPrávě vyšlo album Zpátky v reálu od ústecké UL Farmy a určitě všechny potěší zpráva, že je zdarma ke stažení!

Pro sběratele a pro ty, kteří by chtěli Farmu finančně podpořit, je deska samozřejmě připravena i v podobě CD za rovných 200,- Kč. Jako bonus dostanete při koupi navíc Wutyho předchozí počin z roku 2008.

Pokračování »

UL Farma – Promotér feat. Supa, Idea

UL FarmaPolovina staré známé Severské dvojky, Wuty, dokončuje společně s Romano Ponertim album nazvané Zpátky v reálu. To by mělo být k dispozici už začátkem června tohoto roku.

Z dalších producentů se na desce objeví např. DJ Fatte, Oakmaster OakOwnie one, za mikrofonem potom (kromě WutyhoCellaUL Farmy) Emdee, Khomator a stájoví koně též z domácí farmy K.O.Novatori.

Pokračování »