Crackers.cz » UL Farma

KLIP: UL Farma – Diktát/Druhá střela

UL FarmaUL Farma dnes pomocí dvojklipu připomíná svoji desku Zpátky v reálu, která vyšla v červnu tohoto roku. První část se natáčela ve studiu Jirky Pletánka v Ústí, druhá pak na střeše obchodního domu Větruší, taktéž v Ústí. Autorem je Adam „Whiler“ Pavelka.

Pokračování »

UL Farma – Zpátky v reálu

Recenze Ul Farma - Zpátky v reáluV Ústí nad Labem to vřelo delší dobu. Spojení UL Farma bylo známo již z doby minulé díky Wutymu, z bývalé Severské dvojky. Ten vydal před dvěma lety stejnojmenné sólo album. To bylo v době, kdy Severská dvojka již čtvrtým rokem nefungovala. Nyní se uskupení kolem těchto stejných lidí reinkarnuje v UL Farmu a přichází s albem nazvaném Zpátky v reálu, které má tuto staronovou crew navrátit do širšího povědomí.

Pokračování »

IdeaFatte – Bylo nás čtyři (+ Paulie Garand, Rest, Ryes)

IdeaFatte - Bylo nás čtyři (+ Paulie Garand, Rest, Ryes)Label TyNikdy pohromadě v jednom tracku? Ano, to je nový singl Bylo nás čtyři z připravovaného letního dvacetidvoustopého mixtapu. Ten se bude jmenovat Plus a měl by vyjít už začátkem srpna. Seznam hostů je obrovský, můžeme se těšit na UL Farmu, Lyrika, Tafroba, Luzera, Zverinu, Olivera Loweho, nebo třeba brněnské MoreloKatr.

Pokračování »

UL Farma – Zpátky v reálu ke stažení

UL Farma - Zpátky v reáluPrávě vyšlo album Zpátky v reálu od ústecké UL Farmy a určitě všechny potěší zpráva, že je zdarma ke stažení!

Pro sběratele a pro ty, kteří by chtěli Farmu finančně podpořit, je deska samozřejmě připravena i v podobě CD za rovných 200,- Kč. Jako bonus dostanete při koupi navíc Wutyho předchozí počin z roku 2008.

Pokračování »

UL Farma – Krajina

UL FarmaUL Farma stanovila definitivní termín vydání nového projektu Zpátky v reálu na 16. června 2010.

Dnes máte možnost ochutnat druhý singl Krajina, který se tématicky velice hodí k zítřejším volbám! Zároveň si můžete také prostudovat čtrnáctistopý tracklist.

Pokračování »

UL Farma – Promotér feat. Supa, Idea

UL FarmaPolovina staré známé Severské dvojky, Wuty, dokončuje společně s Romano Ponertim album nazvané Zpátky v reálu. To by mělo být k dispozici už začátkem června tohoto roku.

Z dalších producentů se na desce objeví např. DJ Fatte, Oakmaster OakOwnie one, za mikrofonem potom (kromě WutyhoCellaUL Farmy) Emdee, Khomator a stájoví koně též z domácí farmy K.O.Novatori.

Pokračování »