Crackers.cz » Strapo

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

VIDEODISS: Gramo Rokkaz – Si zvonil?!

Jelikož se Radikal v posledním disstracku vyjádřil celkem jasně, že nebude dál dělat Separovi reklamu, máme tady zřejmě poslední odpověď z aféry Gramo Rokkaz vs. Dramatikz. Ke konci se připojuje i Strapo.

Pokračování »

Strapo – Musím ísť (prod. Emeres)

Strapo - Musím ísť (prod. Emeres)Po Strapovi, slovenské legendě mezi freestyle rappery, jako by se na dva roky slehla zem, nepočítáme-li jeden track na Emeresově producentském CD.

Pokračování »

Report z Battle Kings 2009

Battle KingsPátý ročník už tradičního rýmařovského Battle Kings máme za sebou. Letos se dle mého názoru hodně vydařil, ať už co se týče vystoupení, tak počasí. To totiž opravdu přálo a úplně vybízelo k polehávání po areálu s pivem nebo drinkem v ruce.

Pokračování »

TZ: Soutěž o vstupenky na festival BATTLE KINGS

Battle Kings 2009BATTLE KINGS je za dveřmi. Už tuto sobotu 1.8. propukne v Rýmařově 5.ročník tohoto jedinečného festivalu, na kterém uvidíš předního anglického rappera SWAY da Safo a tuzemské rapové špičky jako Moja Reč, Hugo Toxxx, Vladimir 518, Emdee & cMonts & Dj Tuco, Strapo. K nim se připojí 6.smysl, KSI a Faiby.

Pokračování »

Battle Kings 2009

Battle Kings 2009Battle Kings 2009 se pomalu blíží, a tak je na místě tiskovka:

V roce 2009 se dostane festivalu Hip-Hop kultury BATTLE KINGS již 5tého výročí. Oslava těchto půlkulatin bude probíhat v tradičním areálu zahrady Hedvy v Rýmařově v půli léta - 1.8.2009.

Pokračování »