Crackers.cz » Smog

Syndrom Snopp jsou zpátky?

ChristossBude tomu už rok, co se GipsyChristoss, partička, kterou si starší ročníky pamatují pod názvem Syndrom Snopp, rozhodli vydissovat vlastního DJe – Smoga. Disstrack měl být tehdy předzvěstí nové spolupráce a návratu GipsyhoChristosse zpět na hip-hopová pódia, ze kterých oba před více než šesti lety odešli.

Pokračování »

Gipsy a Christoss dissují Smoga!

Syndrom SnoppTak tomuhle se říká náhoda. Pár dní po publikování článku Vzpomínáme: Syndrom Snopp s prvním albem se GipsyChristoss, dalo by se říct dvě třetiny Syndrom Snopp, jak je známe z alba 3.0, dávají dohromady. A co víc, mají tu drzost a společně dissují Smoga!

Pomluvy nebo čistá pravda?

Pokračování »

Vzpomínáme: Syndrom Snopp s prvním albem

Syndrom SnoppPíše se zhruba rok 98, v české kotlině je hip hop v rozkvětu a po vyhození většiny původních členů (KETA, ON-d-RA KEY-CGipsyho bratr) ožívá na pražské scéně jedna z budoucích legend, Syndrom Snopp. To zatím ale nikdo netuší. Posuňme se ale o pár let dál, blíže k miléniu. Svět k překvapení odborníků přežil začátek roku 2000 a všechno jde dál. Pubertální bouři mých myšlenek však brzy rozvíří pražská formace v čele s Gipsym.

Pokračování »

Chaozz je zpět s rekordem!

chaozzDlouho se o tom šuškalo v zákulisí i před oponou. Legendární uskupení, které položilo základy komerčnímu rapu v 90. letech minulého století, se vrací na scénu. Díky podpisu lukrativní smlouvy zřejmě překoná rekord v prodejnosti českých hiphopových alb.

Pokračování »

Malé interview s Gipsy.cz

Minulý pátek (21.6.08) v Šumperku proběhl každoroční festival Pavlínin Dvůr, na kterém vystupovali mimojiné i Bow wave a Gipsy.cz. Jelikož je Gipsy jako jeden z mála normální, tak potom, co odehrál svou velkolepou show, slezl z pódia a pařil na Bow wave, kteří celý večer ukončovali.

Podařilo se mi ho na chvíli odchytit a zeptat na dvě otázky, na které jsem se chtěl zeptat už dlouho.

Pokračování »