Crackers.cz » S-KORE

S-KORE – Další ráno v pekle

S-KORE - Další ráno v pekle„Další ráno v pekle. Šuplíkovka, která byla nahrána kdysi dávno a neměla se nikdy objevit na veřejnosti. Bohužel situace je neúnosná a mám strach, že kdybych to nevydal, paní Horáková a bůh by mi neodpustili,“ reaguje na dnešní situaci S-KORE.

Pokračování »

S-KORE – Zapomenem na dopisy?

Recenze - S-KORE, Dopisy z Waldheimu, Zapomeň na všechnoPřed pár dny skončila anketa ALBUM ROKU. S-KORE se jako jediný interpret zúčastnil s dvěma deskami. Jedna byla nakonec první a druhá byla, jak jinak než – druhá. Ani jedna se přitom u nás nedočkala recenze. Tenhle starej dluh na povrch vyplaval právě nyní, poté co je anketa u konce a vítěz jasný. Proto si dnes můžete dát dvojrecenzi na obě alba, která o první příčku soutěžila prakticky jen mezi sebou. Určitě je na místě se zeptat – šlo jen o chvilkový let na vrchol nebo se S-KORE zapíše hiphopovým fanouškům za kšiltovky? Zapomeneme na dopisy? Nebo rovnou na všechno?

Pokračování »

Vyhlášení vítěze alba roku 2010

Album roku 2010Anketa Album roku 2010 je u konce. Celkem se vás zúčastnilo 3751 a rozdali jste dohromady 7036 hlasů. Anketa se také s počtem 81 komentářů stala nejdiskutovanějším článkem našeho webu.

Pokračování »

S-KORE – Zapomeň na všechno (stříbrná edice)

S-KORE - Zapomeň na všechno (stříbrná edice)„Stříbrná edice“ alba Zapomeň na všechno je konečně online. Kromě samotného alba ve vysoké kvalitě ve formátu Ogg Vorbis obsahuje i videoklip Dal jsem ti všechno v 720p HD.

Download S-KORE – Zapomeň na všechno (stříbrná edice)

S-KORE – Zapomeň na všechno

S-KORE - Zapomeň na všechnoZákladní mp3 edice nového alba S-KOREZapomeň na všechno je tady. Obsahuje osm stop, které vám budou hrát necelých čtyřicet minut.

Pokračování »

S-KORE: „Ukrást smyčku nepovažuji za umění“

S-KOREZdravím tě S-KORE. Je tomu už více než rok, co jsme spolu dělali rozhovor. Jak to jde? Nějaké výraznější životní změny?

S-KORE: Ahoj, mírně jsem překopal přístup k životu, jsem snad více jak třičtvrtě roku čistý. Pronajal jsem v centru Brna malý byt a přestěhoval jsem se tam s přítelkyní. Jinak vše při starém.

Pokračování »

KLIP: S-KORE – Dal jsem Ti všechno

S-KORE - Dal jsem ti všechnoStudio FORLEAF zapracovalo a videoklip na Dal jsem Ti všechno z desky Dopisy z Waldheimu nakonec stihlo dokončit už dnes.

Pokračování »

S-KORE natáčel videoklip

S-KORE - Dal jsem ti všechnoRealizační tým studia FORLEAF před pár dny dotočil pro všechny fanoušky dlouho očekávaný videoklip na skladbu Dal jsem ti všechno ze zatím poslední S-KOREho desky Dopisy z Waldheimu.

Pokračování »

S-KORE – Dopisy z Waldheimu

S-KORE - Dopisy z WaldheimuDopisy z Waldheimu jsou venku a to dokonce den předem, což se nestává zase tak často. Stahovat můžete jak z oficiálních stránek tohlenenihiphop.com, tak v případě nefunkčnosti z alternativního zdroje.

Pokračování »

Dopisy z Waldheimu (cover + tracklist)

S-KORE - Dopisy z WaldheimuS-KORE rozhodně nelení a ani ne po půl roce s mírně obměněným jménem avizuje další album, v pořadí už čtvrté. Po Možná už zítra ráno přichází Dopisy z Waldheimu, kontrolujte cover a tracklist a těšte se na příští týden, kdy má EP pod labelem Czechbeatz vyjít.

Pokračování »