Crackers.cz » Pio Squad

TZ: Battle Kings 011

Battle Kings 011Jedinečná atmosféra, tři open air scény, dobrá zábava a pohoda je to, co tě na Battle Kings 011 čeká. Do diáře si vepiš tlustým fixem 23.červenec BATTLE KINGS 011 Rýmařov. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

DJ Enemy – Hned teď feat. Pio Squad

DJ EnemyGrand Prix, tak se bude jmenovat Enemyho producentská deska, která se objeví na pultech kolem listopadu. To je ještě za hodně dlouho, snad vás k čekání navnadí alespoň první singl s Pio Squad. Mě bohužel zatím nenavnadil.

Pokračování »

TZ: První informace o Battle Kings 011

Battle Kings 2009Otevři brány!!! 7. ročník original Hip-Hop festival Battle Kings na ně buší se vší krutostí. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 spouští časově omezenou akci na lístky 3+1 zdarma.

Hip Hop Jam 2010Touto novinkou chceme vyjít především všem partám, které se chystají hromadně na letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu. Ten se uskuteční za měsíc a půl, tj. třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 zveřejňuje první jména line upu

Hip Hop Jam 2010Je nejvyšší čas veřejnosti představit první jména v line upu 4. ročníku letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil u obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové (fotoreport lokality nově v galerii na www.hiphopjam.cz).

Pokračování »

KLIP: Pio Squad – Království

Pio má venku nový klip z desky Interview, v pořadí už druhý. Po Chtěl bych se videozpracování dočkala i skladba Království. Na jeho realizaci se podíleli Paulie Garand, Jirka VágnerZbyněk Sopůšek.

Pokračování »

Straight feat. Efko (PIO Squad) – Reprezent

O tom, že se Pio Squad nebojí experimentovat, vás už určitě přesvědčila spolupráce s předním českým folkovým zpěvákem Jaromírem Nohavicou na kompilaci 20ers. Dnes nám Pio, konkrétně Efko, servíruje spolupráci s jihlavskou metalovou skupinou Straight.

Pokračování »

Samply a kopírování hudby – 1.díl

SamplyMožná píchám do vosího hnízda. Možná se to někomu nebude líbit. Ale možná někomu aspoň trochu otevřu oči. Proč bych měl otvírat někomu oči? Nebo čím? Tím, že vám v tomhle novým seriálu ukážu, na čem stojí popularita některých songů našich i zahraničních interpretů.

Pokračování »

Pio Squad – Co si zasel (Nyxer remix)

Mladý producent Nyxer z Ústí nad Labem v sobotu vypustil ven remix k pecce Co si zasel od Pio Squad… Poslouchej a hodnoť nebo rovnou stahuj!

Pokračování »