Crackers.cz » Peca

Peca – Ochutnej to!

MC Peca - Pro svý fansJméno MC Peca se asi nejvíce skloňovalo na konci loňského roku, kdy tento Broumovák vydával svoje druhé album Po svým. Na tento rok si Peca nachystal Pro svý fans krátký mixtape, jehož první ukázku můžete Ochutnat už teď.

Pokračování »

Vyhlášení vítězů Emeikey rap contestu

Shakk.cz Rap Contest by EmeikeyA máme tady vyhlášení vítězů Emeikey rap contestu, o kterém jsme vás informovali začátkem ledna. Na naše poměry netradiční soutěž zaznamenala slušný úspěch, zúčastnilo se 48 MC’s a počet přehrání všech tracků dohromady přesáhl hranici 35tis.

Pokračování »

Maměn & De.Pres – Nečekej spravedlnost feat. Jay Diesel

Maměn & De.Pres - Nečekej spravedlnost feat. Jay DieselNa první singl z debutového alba Potenciál, které bylo ohlašováno už někdy před půl rokem, si rychnovská parta Maměn & De.Pres přizvala „souseda“ Jay Diesela.

Pokračování »

Peca – Po svým (cover + tracklist)

MC Peca - Po svým17.12.2010, to je datum, na které broumovský MC Peca stanovil vydání svého druhého alba. Společně se spuštěním předprodeje (realizovaným přes adresu booking@mcpeca.cz) a oznámením data vydání odhalil i cover a samozřejmě také celý tracklist.

Pokračování »

MC Peca – Nechtěl jsem o tom mluvit (prod. Kenny Rough)

MC Peca - Nechtěl jsem o tom mluvit (prod. Kenny Rough)Nechtěl jsem o tom mluvit, to je druhý singl z připravované desky a také „song, do kterého jsem dal opravdu velký kus sebe,“ říká broumovský MC Peca. Jeho životní zpověď podkreslil melancholickým beatem Kenny Rough.

Pokračování »

MC Peca – Po svým feat. Delik (prod. Mad Skill)

MC Peca - Po svým feat. Delik (prod. Mad Skill)Z broumovských stěn k nám dolétl první singl z připravovaného alba MC Pecy. Do Mad Skillova beatu ho Peca Po svým nahrál společně s DelikemMoji reči.

O chystaném albu je zatím známo, že se na něm kromě Delika ze známějších jmen objeví i Jay Diesel, Gamba nebo Maměn&De.Pres. Produkci obstarají mimo Mad Skilla také Emeres, Abe, KennyRough, Smart, JSMMaměn.

Pokračování »

Maměn & De.Pres – Ještě není konec

Maměn & De.PresPosádka z Rychnova nad Kněžnou po dvou EPčkách konečně ohlašuje svoje první plnohodnotné album, a to hned se jmény jako Jay Diesel, David Steel, El Murdo nebo Peca. Pokud všechno dobře půjde, dočkáme se ho letošní zimu.

Pokračování »