Crackers.cz » Papa Krista

Papa Krista – Slova

Papa Krista - SlovaPraotec šumperského hiphopu, jak Kristu mnozí nazývají, se konečně rozhodl naplno vyjádřit. K přetvářce, penězům, zkažené morálce, ale hlavně k vývoji hiphopu a potažmo celé naší scény.

Pokračování »

Festa – Život feat. Papa Krista

Festa - Život feat. Papa KristaNa konci srpna nám Festa v rozhovoru prozradil, že už se práce na jeho sólo desce blíží zdárně ke konci. V dnešním singlu s prostým názvem Život odkrývá prvního hosta, kterým je šumperský matador a otec tří dětí Papa Krista.

Pokračování »

Festa: „Deska se bude dotýkat hlavně života samotného“

FestaJaké je to natáčet album a zároveň chodit do dvou zaměstnání, co se stalo s Designery Dawu nebo jaká další překvapení pro nás má nachystána studio Půda? Nejen o tom bude dnešní rozhovor.

Pokračování »

Designery Dawu – Sleduj co se chystá feat. Kristian

Designery Dawu - Sleduj co se chystá feat. KristianStahujte spolupráci „starých pák“ z Jeseníku a Šumperka. KofferFesta společně s Papa Kristou vzpomínají na staré časy. Sleduj, co se chystá!

Pokračování »

Str8 Union – Normální den (feat. Papa Chrisstian)

Str8 UnionJak jsme zmiňovali např. v článku Str8 Union už brzy! nebo Co nás čeká a nemine…, Str8 Union dokončují placku a právě teď jde ven singl s názvem Normální den, kde mimo dvojky Casey&Matess uslyšíte i Severomoravského nestora Papa Chrisstiana. Stahujte, kopírujte, sdílejte a komentujte, jak se vám nová věc líbí…

Pokračování »