Crackers.cz » Manaja

Papa Krista – Slova

Papa Krista - SlovaPraotec šumperského hiphopu, jak Kristu mnozí nazývají, se konečně rozhodl naplno vyjádřit. K přetvářce, penězům, zkažené morálce, ale hlavně k vývoji hiphopu a potažmo celé naší scény.

Pokračování »

Festa – Život feat. Papa Krista

Festa - Život feat. Papa KristaNa konci srpna nám Festa v rozhovoru prozradil, že už se práce na jeho sólo desce blíží zdárně ke konci. V dnešním singlu s prostým názvem Život odkrývá prvního hosta, kterým je šumperský matador a otec tří dětí Papa Krista.

Pokračování »

Festa: „Deska se bude dotýkat hlavně života samotného“

FestaJaké je to natáčet album a zároveň chodit do dvou zaměstnání, co se stalo s Designery Dawu nebo jaká další překvapení pro nás má nachystána studio Půda? Nejen o tom bude dnešní rozhovor.

Pokračování »

KLIP: Festa – Předtucha

Že se Festa, člen uskupení Designery Dawu, nefláká ani o prázdninách, dokazuje novým videoklipem k připravované sólo desce. Na beatu můžete slyšet osvědčenou producentskou dvojici Manaja & Petr Laštovica.

Pokračování »

Festa – Žijem jenom jednou (prod. Manaja, Petr Laštovica)

Festa - Žijem jenom jednouFesta, člen jesenických Designery Dawu, o sobě dává opět vědět volným trackem. Pod hudbu se tentokrát podepsal jak Petr Laškovica, tak i Manaja.

Pokračování »

Designery Dawu – Svůj směr

Designery DawuJeseník se po hodně dlouhé době opět hlásí o slovo. Pár místních si možná ještě vzpomene na rok 2004, kdy tamější zatáhlou atmosféru rozvířili dnes už neexistující Pod Text Reality se svou deskou Naše hra. Koffer, tehdejší člen PTR, se posléze dal dohromady s Festou a založili kapelu Designery Dawu. Ta vám dnes posílá singl z připravovaného debutového alba.

Pokračování »