Crackers.cz » MAAT

KLIP: MAAT – Nemaj co říct

MAAT - EuroflowK dnešnímu dni nevychází pouze Triumf trojice DFT, ale také dvojdisk hradeckých MAAT, o kterých bylo tento měsíc hodně slyšet. Po klipu, singlu a ukázkách z desky přichází ještě jeden videoklip, tentokrát textově hodně odlehčený…

Pokračování »

MAAT – Euroflow

MAAT - EuroflowHradečtí MAAT završují medializaci jejich plánovaného počinu s názvem Euroflow. Posledními informacemi jsou samozřejmě cover a tracklist, ze kterého lze vyčíst, že jediným hostem na dvojalbu bude James Cole. Zároveň si můžete také projet ukázky všech dvaceti stop, které se dostanou do oběhu už příští týden.

Pokračování »

MAAT – Vyšší plán (prod. Fosco Alma & Emeres)

MAATPokud vás zaujal videoklip Další příběh, kterým MAAT nastínili připravované album Euroflow, určitě teď zpozorněte! Na světě je totiž další velmi povedená zpověď a nutno podotknout, že pokud se celá deska bude nést v tomto duchu, máme se určitě na co těšit. Euroflow vychází přesně za deset dní, tzn. 21.11.2011.

Pokračování »

KLIP: MAAT – Další příběh

KLIP: MAAT + Emeres - Další příběhNa Další příběh upozornili hradečtí MAAT trailerem na konci září, minulý týden představili už kompletní videoklip. Ten ohlašuje nadcházející desku Euroflow, kde podle dostupných informací s necelou polovinou beatů přispěl Emeres.

Pokračování »

KLIP: MAAT + Emeres – Další příběh (trailer)

KLIP: MAAT + Emeres - Další příběh (trailer)První zmínky o dalším materiálu hradeckých MAAT zazněly okamžitě po vydaní CD All-in na přelomu roku 2010/2011. Od té doby jsme se o novém albu kromě jména nedozvěděli v podstatě nic, to by se ale mělo pomalu změnit. Přichází totiž úvodní filmová pasáž k videoklipu Další příběh, který bude první vlaštovkou desky s názvem Euroflow.

Pokračování »

KLIP: MAAT – Tak jak jsme chtěli

MAAT - Tak jak jsme chtěliMAAT dělají pomyslnou tečku za albem All-in v podobě live videoklipu ke skladbě Tak jak jsme chtěli. Zároveň se ode dneška zavírají do studia, aby dokončili finální práce na albu novém – EuroFlow. To je plánováno na přelom října a listopadu.

Pokračování »

MAAT – Chci to vidět feat. Murphy

L.D.MAAT je jedna z mála kapel, která nechce, aby se na ni v průběhu práce na novém albu zapomnělo. Svým fanouškům se opět připomíná trackem na volný poslech, dnes s pražským rapperem Murphym. Ten podle posledních informací chystá na letošní rok svoji další desku.

Pokračování »

KLIP: MAAT – Nemůžu jinak (remix)

Měsíc březen pomyslně otevírá nový videoklip MAAT na remix skladby Nemůžu jinak, ve kterém se předvedl bubeník kutnohorské kapely Rybičky 48 Ondra Štorek.

Pokračování »

MAAT – Měsíčník

Deska All-in se u nás ještě ani pořádně neohřála a už hradečtí MAAT přichází s novou skladbou. Ta by se neměla objevit na žádném oficiálním releasu. I když je track textově „o ničem“, tempo nahrávání LDýhoFosca je minimálně úctyhodné.

Pokračování »

MAAT – Nech nás žít

MAAT - All-inPoslední singl ze čtvrtého alba hradeckých MAAT je online. Ještě do pondělí si máte možnost album předobjednat za 199,-Kč, poté už bude k sehnání za klasických 249,- jak na oficiálních stránkách pvplabel.com, tak v kamenných obchodech.

Pokračování »