Crackers.cz » Jakost

Jakostní soutěž – vyhlášení vítězů

Nedávno vyhlášená Jakostní soutěž skončila v sobotu 30.10. a zná již své vítěze. Nejprve ale správná odpověď. Lil Moc je také znám pod přezdívkou: A) Booczech a za C) Raek (z dob legendárního Diwokýho západu). Všechny správné odpovědi byly zaznamenány a metodou tažení z klobouku vybráni dva výherci.

Pokračování »

Jakostní soutěž – soutěž o CD 2.Jakosti

LIL MOC uvádí: JAKOST a Hosté ze Studia PostelK dnešnímu dni vyhlašujeme soutěž o dvě CD kapely 2.Jakost. Soutěží se o jedno CD Lil Moc uvádí: Jakost a hosté ze studia Postel a jedno starší CD: 2.Jakost Kulikurvachudejm.

Pokračování »

LIL MOC uvádí: JAKOST a Hosté ze Studia Postel

LIL MOC uvádí: JAKOST a Hosté ze Studia PostelJakost pomocí promo klipu upozorňuje, že má desku venku. My vám ve spolupráci se spřáteleným webem Hudba je (o)život přinášíme možnost zakoupit originál za nejnižší možnou cenu. Navíc k objednávce dostanete 20% slevu na zboží z nového obchodu koukejmakak.cz.

Pokračování »

KLIPY: Jakost – Bligr a Revoluce

Zatímco my jsme si váleli šunky u moře, Jakost mezitím vypustila ven oba videoklipy. Konec srpna se blíží, takže začněte šetřit na nové album Lil Moc uvádí: Jakost a hosté ze studia Postel.

Pokračování »

2.jakost – fotoreport z natáčení klipu

2. jakostUrčitě víte, že druhé album Jakosti už je na spadnutí. Prohlédněte si fotky z natáčení videoklipu Bligr, které probíhalo v Plzni při graffiti jamu na Jižáku.

Ten stejný týden ještě kluci stihli natočit klip i na druhou věc s název Revoluce. Oba videoklipy by měly být odlišné, takže se máme určitě na co těšit.

Pokračování »

2.jakost na rozhovoru

2. jakostToto seskupení „volně smýšlejících alkoholiků“, jak se kluci sami nazývají, asi netřeba představovat. Mladším ročníkům snad jen připomenu, že jde o legendární Divokej Západ v lehce prořídlé sestavě – Friky, BlaaBall, ZkratRaek aka Booczech. Poslední dva jmenované jsem pro vás vyzpovídal.

Pokračování »

2.jakost – Černá a bílá

2.jakost (ex. legendární Divokej Západ) už celou věčnost ohlašuje další desku. Skoro to začalo vypadat, že se znovu „…nad Plzní zatahuje černej mrak…“. Teď je ale konečně na světě malá ochutnávku v podobě skladby Černá a bílá.

Pokračování »