Crackers.cz » IdeaFatte

KLIP: IdeaFatte – Vítr v zádech

KLIP: IdeaFatte - Vítr v zádechTynikdy records přináší další videoklip s pohodovou letní atmosférou. Tentokrát na skladbu z desky Dočasně nedostupní. „Kdyby nebylo kdyby, tak nejsou výhry ani chyby.“

Pokračování »

Dočasně nedostupní v prodeji

Ideafatte - Dočasně nedostupníFanoušci IF se dočkali, natahovaná deska Dočasně nedostupní je konečně v prodeji. Je podle všeho revoluční v obalu, proč a jak se dozvíte přímo od Idei a z přiloženého „making of“ videa.

Pokračování »

Ideafatte – Dočasně nedostupní

IdeafatteUž tento pátek vychází pátá (počítáme-li i mixtape Plus) řadová deska IdeaFatte. Zároveň má na brněnské Flédě spolu s deskou premiéru turné „Dočasně nedostupní dobrí chlapci“, na které vyráží IdeaFatteMoja Reč.

Pokračování »

IdeaFatte – Složenky a Machři + Kato, Vec

IdeaFatte - Složenky a Machři + Kato, VecDeska Dočasně nedostupní nabrala menší zpoždění, na které u zlínského labelu tynikdy nejsme úplně zvyklí. Důvod je prostý, čekání na sloky od hostů.

Pokračování »

Sběratelská edice „20105“

Sběratelská edice „20105“Jeden z nejproduktivnějších labelů roku 2010 si pro svoje fanoušky připravil sběratelskou kolekci. Ta obsahuje všechny CD, které u tynikdy loni vyšly. Konkrétně dva disky IdeaFatte (Doma, Plus), Ryes&Kenny Rough (Páni kluci), Paulieho HarantPremiéra RestaFattem. K tomu ještě ve stylové krabici dostanete triko a samolepky labelu.

Pokračování »

KLIP: IdeaFatte – Mínus

IdeaFatte - MínusO čtvrté desce zlínských IdeaFatte se už nějaký čas mluví. Dnes se videoklipem z mixtapu Plus připomíná její termín vydání, to jest březen.

Pokračování »

IdeaFatte – Aféra

Ideafatte - AféraDočasně nedostupní, tak by se měla jmenovat nová deska IdeaFatte, která je plánována na únor. Užijte si první singl, který je zase trošku jiný, než na co jsme od kluků zvyklí.

Pokračování »

IdeaFatte – Dočasně nedostupní

IdeafatteIdeaFattem začínají pomalu promovat pomocí krátkých videí ze studia a auta novou společnou desku. Podle prvních informací by měla vyjít v únoru a nést název Dočasně nedostupní. Poslechněte si první tři úryvky.

Pokračování »

UL Farma – Zpátky v reálu

Recenze Ul Farma - Zpátky v reáluV Ústí nad Labem to vřelo delší dobu. Spojení UL Farma bylo známo již z doby minulé díky Wutymu, z bývalé Severské dvojky. Ten vydal před dvěma lety stejnojmenné sólo album. To bylo v době, kdy Severská dvojka již čtvrtým rokem nefungovala. Nyní se uskupení kolem těchto stejných lidí reinkarnuje v UL Farmu a přichází s albem nazvaném Zpátky v reálu, které má tuto staronovou crew navrátit do širšího povědomí.

Pokračování »

KLIP: IdeaFatte – Než přijdu domů / Generace 0

TynikdyZlínský label Tynikdy records si řekl, že zahltí scénu. Vydal letos už dvě desky a zatímco zbytek republiky spí, v pátek posílá do lisu další (Ryes & Kenny Rough). Naplánovány jsou ještě další tři (Paulie Garant, Rest & Fatte, IdeaFatte), takže se je pořád na co těšit.

Pokračování »