Crackers.cz » Headdy

David Steel – Bumerang

Recenze David Steel - BumerangNezadržitelně se blíží vydání druhého alba Davida Steela pod názvem Škorpion. Nikdy jsme nepublikovali článek o jeho debutu z roku 2009. Důvod byl prostý. Čekali jsme, až interpret doplní skladbu, která chyběla – Jediný, protože jsme nechtěli recenzovat nedokončené album. Nestalo se tak. Pojďme se tedy alespoň podívat v retrospektivní recenzi, jak to tenkrát bylo. Jako osvěžení prvotní Steelovi tvorby před dalším počinem.

Pokračování »

Recenze: DeFuckTo – Deja Vu

Recenze DeFuckTo - Deja VuJediná věta zvedá ze židle masy – Defuckto je zpět! Je to realita. Očekávání jsou velká. Headdy, Jazzy, Late většinu z nich naplňují. Vrací se ve velkém stylu. Téměř 6 let trvalo, než tahle crew, která je tu od roku 1999, začala opět tvořit. Málokdo by věřil, že jde teprve o třetí řadovou desku. Již dříve mělo tohle uskupení velký vliv. Jako jedni z mála odešli takříkajíc na svém vrcholu. Ještě před obrovským rozmachem hiphopu. To vystihují v jednom textu: „Skončili jsme prostě dřív, než ti druzí začli na kokainu“. Nyní jsou DFT zpět a my jsme u toho.

Pokračování »

DeFuckTo – Deja Vu (cover)

DeFuckTo - Deja VuA je to oficiální. DeFuckto odtajňují název nové desky, cover a datum vydání!

Takže čtěte pozorně: Deja Vu, 12.4.2010! A během příštích čtrnácti dní nám Headdy, Late, JazzyDJ Lowa představí první singl!

DeFuckTo zpátky ve hře!

DeFuckTo zpátky ve hře!Ani nebudu moc nadsazovat, když řeknu, že nejlepší zpráva letošního roku před dvěma dny přiletěla ze Zlína. Ano, čtete správně, legendární kapela DeFuckTo se po čtyřech letech vrací zpátky na scénu!

Žádné další informace k připravovanému albu zatím bohužel nejsou, můžete ale sledovat profil kluků na FB.

DeFuckTo na facebooku

BPM – Horizonty (cover+tracklist)

BPM - Horizonty cover (front)Už jen nadcházející víkend nás dělí od nové desky Horizonty libereckých BPM. Libereckých? To vlastně není už tak úplně pravda. Pokud sledujete dění okolo téhle povedené partičky, tak víte, že Paulie studuje a většinu času tráví ve Zlíně. Tam se kupodivu soustředí momentálně vysoké procento české první ligy – Headdy, IdeaFatte, David Steel a teď i Paulie

Pokud jste nedočkaví a slovo „stáhnout“ nemáte ve slovníku, můžete si už dnes CD předobjednat na Kupuj Originál. Já objednávám limitovanou edici společně s tričkem, co vy?

Pokračování »

David Steel s dalším singlem

David SteelJe to tak, David Steel, mnohými odsuzovaný za svojí „alternativní“ flow, opět avizuje album.

Na featuringu se objeví hodně známá jména jako RytmusEgo, H16, Tafrob, Headdy, Idea nebo Jay Diesel. V singlu Střelec je na refrénu Tom Malar.

Pokračování »

KLIP: Headdy – Dalo mi sílu feat. David Steel

Po Faya We Burn odkrývá Headdy další klip z alba Ante Portas, a to Dalo mi sílu feat. David Steel, který svým nápadem a provedením boří zažité hranice československého klišé…

Pokračování »