Crackers.cz » Fosco Alma

MAAT – Vyšší plán (prod. Fosco Alma & Emeres)

MAATPokud vás zaujal videoklip Další příběh, kterým MAAT nastínili připravované album Euroflow, určitě teď zpozorněte! Na světě je totiž další velmi povedená zpověď a nutno podotknout, že pokud se celá deska bude nést v tomto duchu, máme se určitě na co těšit. Euroflow vychází přesně za deset dní, tzn. 21.11.2011.

Pokračování »

KLIP: Otecko – Rýchly mestský život

První singl z Oteckova sólo alba To som ja je v oběhu už i jako videoklip. CD můžete předobjednávat na adrese www.walkthisway.eu.

Pokračování »

Otecko – Rýchly mestský život (prod. Fosco Alma)

Otecko - Rýchly mestský životVšichni fanoušci bratislavských H16 už určitě odpočítávají dny do konce září, na kdy je avizovaná sólo deska Otecka. Dobrou zprávou je, že se do éteru konečně dostal první singl, na který vyjde v blízké době i videoklip.

Pokračování »

KLIP: La Resistance – Co jsme chtěli

Opavská kapela La Resistance představuje svůj poslední videoklip k tracku Co jsme chtěli ze své druhé studiové desky Dilema a zároveň dává tuto desku volně ke stažení. Na albu můžete slyšet jako hosty Delika, Fosco Almu či Veny Rica z bývalé formace ACY. Originál lze sehnat na webu labelu Infinity Arts.

Pokračování »

Fosco Alma: „Moje začátky byly hrozný stejně jako flow skupiny Chaozz“

Fosco AlmaAhoj Fosco. Už to jsou tři měsíce od vydání poslední desky MAAT, změnilo se od tý doby něco závratnýho?

Fosco Alma: Ahoj. Změnilo se úplně všechno. Máme víc koncertů a s tím je i spojený, že na naše koncerty chodí o hodně víc lidí. Po koncertech prodáváme CDs, rozdáváme podpisy, je to super!

Pokračování »

KLIP: La Resistance – Na slepo

La Resistance - DilemaV březnu 2011 vydává opavská skupina La Resistance svou druhou studiovou desku s názvem Dilema. Na mailu infinityarts@email.cz můžete již teď desku předobjednávat za 150,- Kč.

Pokračování »

Sentex – Měl bych snad feat. Delik (prod. Fosco Alma)

Sentex - Měl bych snad feat. Delik (prod. Fosco Alma)Delik tady byl včera a máme ho tu i dnes. Nejproduktivnější slovenský raper na hostovačce nováčka, který si říká Sentex. Produkce a studio, ve kterém Sentex nahrával, asi nikoho nepřekvapí. Stojí za nimi Fosco AlmaOndřej Žatkuliak (Rooftop), další dva velice produktivní lidé na naší scéně.

Pokračování »

Maměn & De.Pres – Nečekej spravedlnost feat. Jay Diesel

Maměn & De.Pres - Nečekej spravedlnost feat. Jay DieselNa první singl z debutového alba Potenciál, které bylo ohlašováno už někdy před půl rokem, si rychnovská parta Maměn & De.Pres přizvala „souseda“ Jay Diesela.

Pokračování »

Dj Wich & Rasco – Grizzly CZ-SK remix

Dj Wich - Grizzly CZ-SK remixZverina, Vladimir 518, Čistychov, LA4, Tafrob, Delik, Ektor, Otecko, Supa, Idea, Boy Wonder, Hugo Toxxx, Fosco Alma, Marat, Majk Spirit, Jay Diesel, Indy, Vec, Paulie Garand, Oliver Lowe, Luzer, Orion, L.D.Rest. Ne, to není seznam dvaceti čtyř nejznámějších česko-slovenských raperů, ale výpis hostů nového dvanáctiminutového remixu skladby GrizzlyWichova alba Al Capone’s Vault, které nedávno nahrál s Rascem.

Pokračování »

Bacil – Raz dole raz hore (prod. Emeres)

Bacil - Raz dole raz hore (prod. Emeres)BacilEmeresem si pro vás připravili lahůdku ve formě společného tracku. Skladba se neobjeví na žádném albu, je nahrána čistě jako poslechovka pro fanoušky. „Opraš kolena, zvedni se a žij!“ vzkazují autoři. S výsledným zvukem si pohrál Fosco Alma.

Pokračování »