Crackers.cz » Fatte

KLIP: DJ Fatte – Ukradené ukulele

KLIP: DJ Fatte - Ukradené ukuleleDJ Fatte, 1210 Symphony (aka DJ’s Chocolatic, NneserDiskotek) a Morelo se sešli na seně a tam dali dohromady nový videoklip k další pecce z Fatteova instrumentálního alba Což takhle dát si Tesař. Enjoy!

Pokračování »

KLIP: Moja Reč – M.J.

Moja Reč - M.J.„Aspoň raz sa cítiť ako MJ, aspoň raz byť rýchly ako MJ, pozerať sa z výšky ako MJ, aspoň raz to zažiť kým to všetko prejde.“ Tak zní refrén jednoho z letošních hitů Moji Reči, který se konečně dočkal i videoklipu stejně kvalitního jako samotná skladba.

Pokračování »

DJ Fatte – Což takhle dát si Tesař + klip

DJ Fatte - NášlapDj Fatte z labelu Ty Nikdy vydává dnes, tj. 18.8.2011 instrumentální album s názvem Což takhle dát si tesař. Na desce se objeví DJ AKA, 1210 Symphony a hudebníci RadimoZdeněk Sokolovský.

Pokračování »

Moja Reč – Križujeme mapu

Moja RečMoja reč v čele s beatmakerem Jozefem Engererem v této chvíli dokončuje třetí pokračování mixtapu Dobrí chlapci. Proto je na místě singl, kterým se stala věc s názvem Križujeme mapu. Zajímavostí určitě je, že mixtape vychází tentokrát pod domovským labelem interpretů jako Idea, Fatte, Paulie Garand nebo Rest, tzn. pod zlínským tynikdy.

Pokračování »

KLIP: IronKap – Stíny

Deska Nemesis je už skoro půl roku na světě, to ale Kapovi určitě nebrání na ni ještě zpětně poukázat novým videoklipem. Ten vznikl opět ve spolupráci se Shoutouts Digital Media, konkrétně pod taktovkou Martina Hráška.

Pokračování »

Mono – Nemožné neexistuje (prod. Emeres)

Mono - Nemožné neexistuje (prod. Emeres)Na červen tohoto roku plánuje Mono z Jirkova (severozápad Čech) svoje v pořadí druhé EP. To by mělo i se svými 8-10 stopami být velice rozmanité, o hudbu se totiž postarali např. Dj Fatte, Palio, Creame nebo Emeres.

Pokračování »

Rest a Fatte – Premiéra

Rest a Fatte - PremiéraPražsko-zlínská kooperace dala vzniknout albu s nepříliš originálně znějícím názvem – Premiéra. Oproti tomu je obsah diametrálně odlišný. Čtyřiadvacetiletý věk Resta, kterého jsme mohli do nedávné doby znát pouze z freestyle battlů, dává tušit, že půjde o trochu odlišnou desku, než je většina současné scény. Tomu, kdo už měl možnost slyšet, musí být jasný, že je to jedno z největších překvapení roku. Slovy autora – řízli jsme s Fattem do českýho hiphopovýho koláče, kterej začínal plesnivět.

Pokračování »

S Paulie Garandem (nejen) o chystané desce

Paulie GarandVyzpovídali jsme Paulie Garanda z libereckých BPM. Ten, jak jistě víte, připravuje na podzim svoje sólové CD. Nejen o něm je dnešní rozhovor.

Zdravím tě Paulie. Dřív než se dostaneme k nové desce, zajímalo by mě, jak s odstupem času vnímáš Horizonty, co bys dnes udělal nebo neudělal jinak?

Pokračování »

Rest & Fatte – Život je pes

Rest a Fatte - Život je bojČlenové TyNikdy records připravují svoje sólo projekty. Nejblíže k cíli je zřejmě freestylová legenda Rest. Ten totiž před pár dny vypustil už druhý singl Život je pes.

Pokračování »

Mono – Nedokážu (prod. Fatte)

MonoMono pomalu, ale jistě spřádá plány na debut. Mohli jste si ho na našem webu všimnout v září minulého roku, kdy vydával EP Neztrácím čas.

Teď po více než půl roce posílá mezi lidi skladbu, na jehož beatu se objevuje Fatte, dvorní producent zlínských IF.

Pokračování »