Crackers.cz » Dramatikz

KLIP: Dramatikz – Chuligán feat. Erik Dorčík

KLIP: Dramatikz - Chuligán feat. Erik DorčíkAlbum Morfium se dočkalo druhého videa. Dramatikz natáčeli při příjemných -14°C rovnou na třech lokalitách, a to v Ružomberku, Liptovském Mikuláši a Ľubeľi. Chuligána dostal na starost tým Opticalpro.cz, který se podílel např. na velmi povedeném klipu Deja Vu nebo na promovideu Davida Steela 100× opakovaná lež.

Pokračování »

KLIP: Dramatikz – Jedinečný

Před třemi dny vydali Dramatikz svoji druhou desku s názvem Morfium. Dnes se připomínají krátkým promo videoklipem, který stihli natočit za dvě hodiny.

Pokračování »

Dramatikz – Morfium (cover + tracklist)

Dramatikz - MorfiumDramatikz svoji v pořadí druhou desku vydávají už za pár dní, konkrétně 11.11.2010. Mezi známějšími hosty kromě Tafroba, který klukům sekunduje v pilotní tracku 2012, uslyšíte Moju Reč, Dioxe z Polska (HIFI Banda) nebo srba Ill G.

Pokračování »

Dramatikz – 2012 feat. Tafrob (prod. Dj Wich)

DramatikzPlánovaná druhá pořadová deska Dramatikz s názvem Morfium vyjde v druhé půlce listopadu, což je už za měsíc. Poslechněte si singl, ve kterém hostuje Tafrob.

Pokračování »

KLIP: Emeres – Antiparty (feat. Dramatikz)

DramatikzKontrolujte videoklip, který vznikl na pecku AntipartyEmeresovi producentské desky Mount Emerest.

Dramatikz posbírali videa z festivalu Toto Je Hip Hop, přidali pár vlastních záběrů z Liptovského Mikuláša a Ružomberoka a celé to dohromady poskládal tým lidí, kteří se pohybují kolem nového labelu PVP.

Pokračování »

PVPmusic – The One mixtape

PVPmusic - The One mixtapeČerstvě založený label PVPmusic hradeckých MAAT dává o sobě poprvé pořádně vědět. Vypouští ven mixtape s příznačným názvem The One, který je průřezem dosavadní tvorbou všech členů (Fosco Alma, L.D., JSM, Murphy, EmeresNoBodyListen).

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 spouští časově omezenou akci na lístky 3+1 zdarma.

Hip Hop Jam 2010Touto novinkou chceme vyjít především všem partám, které se chystají hromadně na letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu. Ten se uskuteční za měsíc a půl, tj. třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

NobodyListen – Čínsky múr feat. Delik

NobodyListen - Čínsky múr feat. DelikTeprve dvouletý, co se délky produkce týče, mladý DJ NobodyListen posílá ven svoji spolupráci s DelikemMoji Reči.

Na tento singl se začíná připravovat videoklip a v blízké době se můžeme těšit i na další zajímavé spolupráce. V hledáčku jsou Dramatikz, Vilsy, DNA nebo Jay Diesel!

Pokračování »

KLIP: Dramatikz – Sex v meste feat. Vladimir 518

Dramatikz dokončili práci na klipu Sex v meste z jejich debutového alba Výsledok doby. Jak se videoklip povedl můžete posoudit sami…

Pokračování »