Crackers.cz » Dj Wich

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

KLIP: Morelo – Věř mi

„Vyser se na ostatní a buď si tím, co chceš!“ radí Morelo v jeho novém motivačním songu, který je zároveň prvním singlem z jeho připravované sólové desky. O produkci se postaral Dj Wich a o klip Tvision. Enjoy!

Pokračování »

KLIP: Ektor – Most a hrad

KLIP: Ektor - Most a hrad„Praha je mini město plný mega překvapení, někdy budeš čumět jako v pětihvězdě při placení!“ upozorňuje Ektor na odvrácenou tvář Prahy v už třetím letošním videoklipu alba Topství. Kamera, střih, postprodukce, hudba: DJ Wich.

Pokračování »

KLIP: DJ Wich & Nironic – Dreaming

KLIP: DJ Wich & Nironic - DreamingPoslední společná deska WicheNironica si připisuje na své konto další videoklip a pokud se nepletu, jde už o pátou vizuálně zpracovanou skladbu alba Nomad 2 – The Long Way Home. Češtinu v ní samozřejmě neuslyšíte, nicméně pár známých tuzemských tváří se před kamerou přece jenom objevilo.

Pokračování »

KLIP: Jay Diesel – Právě teď feat. Nironic

KLIP: Jay Diesel - Právě teď feat. NironicPoněkud déle je už na světě videoklip Jaye Diesela společně s DJ WichemNironicem. Komu tahle věc například kvůli dovolené unikla, může sledovat právě teď…

Pokračování »

KLIP: DJ Wich & Nironic – So Loco feat. LA4, Ektor

KLIP: DJ Wich & Nironic - So Loco feat. LA4, EktorLA4Ektorem si zahostovali na druhém pokračování společné desky WicheNironica, která se jmenuje Nomad 2 – The Long Way Home. I když se jedná „pouze“ o promo video, kvalitou zpracování překonává leckteré „oficiální“ česko-slovenské klipy.

Pokračování »

Samply a kopírování hudby – 5.díl

SamplyDalší nálož loupeží za bílého dne, ehm, tedy překvapujících odhalení nepřiznaných samplů ;-) Sledujte, kde chodí naši interpreti na nápady, melodie a styl!

Pokračování »

Čistychov – Otvorťe si oči (prod. Dj Wich)

Včera oficiálně vyšlo Čistychovo třetí sólové album. K této příležitosti po snippetuprvním singlu vypouští Bottleshop records i singl druhý s názvem Otvorťe si oči. Produkce Dj Wich.

Pokračování »

Čistychov – Rap/Evolúcia (tracklist)

Čistychov - Rap/Evolúcia (tracklist)Už za dva týdny se všichni fanoušci „posledného dobermana“ dočkají jeho třetí studiové desky. Ta ponese název Rap/Evolúcia (Pravda Do Papule) a na pulty dorazí přesně 31.1.2011!

Pokračování »

KLIP: PSH – Můj rap, můj svět (making of)

Kontrolujte velice zajímavé dvanáctiminutové video ze zákulisí natáčení jednoho z nejpovedenějších klipů loňského roku. K vidění je většina natáčecích lokalit, hostů, ale i zkažených záběrů.

Pokračování »