Crackers.cz » Deryk

Rendezska.SK – Vitaj na periférii

Rendezska.SK - Z Okraja KrajaRendezska.SK trochu netradičně uvolňuje třetí singl z desky Z Okraja Kraja. Netradičně, protože album je už skoro dva měsíce v prodeji.

Pokračování »

Rendezska.SK – Z Okraja Kraja

Rendezska.SK - Z Okraja KrajaÚplně nám unikla zpráva, že R~SK odevzdala minulý týden do výroby svoje druhé CD s názvem Z Okraja Kraja, a tak je potřeba to trošku dohnat.

Pokračování »

Vladis – Generácia (cover+tracklist)

Vladis - GeneráciaVladis, člen 2H+, odevzdal svoje album Generácia do výroby. To vyjde příští pátek (24.4.2010) a pozor, bude se jednat o dvojdisk!

Hosty a producenty vyčtete z tracklistu, takže jen stručně: El Suvereno, Grimaso, G-bod, Abe, Deryck a spousta dalších…

Pokračování »

KLIP: El Suvereno – Propaganda

El Suvereno, člen kapely 2H+, podsouvá fanouškům pilotní videoklip k jeho připravovanému debutu. CD by podle všeho mělo jít do výroby někdy v půlce března.

Zpět ale ke klipu. Ten je kvůli nízkému rozpočtu celý poskládaný z videí z youtube, beat dodal Deryk, kolega z 2H+, a o realizaci se postaral Branko Jašš (frametouch).

Pokračování »

El Nino – Anticrist

El Nino - AnticristPřinášíme vám retrospektivní recenzi debutového alba člena Disgrafix – El Nina. Již druhý rok přebývá Anticrist na tomto světě. Proto všem, kteří nestihli, přehlédli nebo neslyšeli, předkládám tento „rozbor“.

O produkci osmnácti stop se kromě samotného autora postaral ještě Elmurdo, Derick a jedním podkladem přispěl I.M.P. Nepočítaje Disgrafix, podíleli se na featech slovenští rapeři Rytmus, 2H+, DNA, L.U.Z.A.. Na vokálech potom Monika Bagarová, Martina BalogováMichael Žiga.

Pokračování »