Crackers.cz » Defuckto

KLIP: Defuckto – Zóna pohody feat. Majk Spirit

Očekávané album Triumf nabralo mírné zpoždění, nicméně slibovaného videoklipu, ve kterém hostuje Majk Spirit, se to naštěstí nijak nedotklo.

Pokračování »

Defuckto – Dokud neodpadnem

Defuckto - TriumfJe pár dní před premiérou dalšího alba legendární DFT crew a kapela, tentokráte už bez Jazzyho, odhaluje skladbu číslo deset jménem Dokud neodpadnem. Před samotným vydáním bychom se podle všeho měli dočkat ještě jednoho videoklipu, jehož „making of“ z ruk Majka Spirita můžete shlédnout níže…

Pokračování »

KLIP: DeFuckTo – Reality Show feat. Peja

DeFuckTo - Reality Show feat. PejaReinkarnované Defuckto rozhodně neplánuje další šestiletou pauzu. Důkazem je pilotní videoklip Reality Show k připravovanému podzimnímu albu, na kterém se podle předběžných informací ukážou i zajímaví hosté. Prvním odhaleným je kontroverzní polský raper Peja objevující se v dnešním klipu.

Pokračování »

Defuckto – Sbohem starý (prod. Headdy)

DefucktoDefuckto se symbolickým trackem Sbohem starý loučí s vámi a celým rokem 2010. Není ale třeba truchlit, na podzim 2011 se kluci hodlají vrátit s novým albem, takže se už žádná další šestiletá pauza snad konat nebude.

Pokračování »

INDYKMBL.COM aneb jak dlouho si ještě necháme mazat med kolem huby?

indykmbl.comZvykli jsme si, že začali být producenti postupem času líní a místo svého nápadu a talentu používají cizí melodie. Ať už formou samplování nebo přejímáním celých notových zápisů. Prohlašují to dokonce za vývoj, progres. Ok.

Pokračování »

KLIP: Defuckto – Deja Vu

Deska Deja Vu si vysloužila druhé audiovizuální zpracování. Zamrzí snad jen to, že takto vynikající videoklip přišel až „s křížkem po funuse“, tzn. potom, co je album půl roku venku.

Pokračování »

Recenze: DeFuckTo – Deja Vu

Recenze DeFuckTo - Deja VuJediná věta zvedá ze židle masy – Defuckto je zpět! Je to realita. Očekávání jsou velká. Headdy, Jazzy, Late většinu z nich naplňují. Vrací se ve velkém stylu. Téměř 6 let trvalo, než tahle crew, která je tu od roku 1999, začala opět tvořit. Málokdo by věřil, že jde teprve o třetí řadovou desku. Již dříve mělo tohle uskupení velký vliv. Jako jedni z mála odešli takříkajíc na svém vrcholu. Ještě před obrovským rozmachem hiphopu. To vystihují v jednom textu: „Skončili jsme prostě dřív, než ti druzí začli na kokainu“. Nyní jsou DFT zpět a my jsme u toho.

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 spouští časově omezenou akci na lístky 3+1 zdarma.

Hip Hop Jam 2010Touto novinkou chceme vyjít především všem partám, které se chystají hromadně na letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu. Ten se uskuteční za měsíc a půl, tj. třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

DeFuckTo v Šumperku!

DeFuckTo v Šumperku!Už zítra, tj. 21.5.2010 zavítá legendární DeFuckTo crew do Šumperka, aby představila mimo klasických pecek i novou desku Deja Vu. Předskakovat budou Designery Dawu se svou show k albu Směr a o pre&after party se postarají už tradičně Dj LoopDj Tlaker.

Takže nezapomeňte – zítra od 19:00 se uvidíme na Háčku!