Crackers.cz » Bacil

Bacil – Streettape

Bacil - StreettapeBacilův Streettape, o kterém toho bylo řečeno a napsáno už mnoho, je definitivně venku, a to volně ke stažení.

Pokračování »

KLIP: Bacil – Z ulice

KLIP: Bacil - Z ulicePřed dvěma dny jsme vás navnadili na Bacilův první videoklip z mixtapu Streettape a už dnes ho máme tady. O režii a střih se postaral Šegi100 (Názov Stavby). S kamerou se potom popral Igor3ti.

Pokračování »

Bacil – Idú po mne feat. Momo

Bacil - Idú po mne feat. MomoChystaný Streettape se dočkal díky aférce BacilaRadikalemGramo Rokkaz celkem slušné pozornosti. Důležitější než diss, pomluvy a řeči je ale samotná hudba. Poslechněte si tedy druhý singl Idú po mne, ve kterém Bacilovi sekunduje na mikrofonu Momo a v brzké době očekávejte také videoklip na předchozí věc Z ulice.

Pokračování »

DISS: Bacil – Z ulice / Radikal – Legendárna nula

Bacil vs. RadikalJe tomu pár dní, co BacilDrvivej Menšina na konci ochutnávky připravovaného mixtapu StreetTape plivl na Dramatikz. Radikala to samozřejmě ale nenechalo chladným, a tak na Masifův beat se slovy „nech ľudia rozhodnú, kto je tu pán raper“ okamžitě zveřejnil odpověď!

Pokračování »

Bacil – Raz dole raz hore (prod. Emeres)

Bacil - Raz dole raz hore (prod. Emeres)BacilEmeresem si pro vás připravili lahůdku ve formě společného tracku. Skladba se neobjeví na žádném albu, je nahrána čistě jako poslechovka pro fanoušky. „Opraš kolena, zvedni se a žij!“ vzkazují autoři. S výsledným zvukem si pohrál Fosco Alma.

Pokračování »

KLIP: Bacil a Rakby – Dakedy / Poď Žiť

Smrští videoklipů pokračuje BacilRakby se společným dvojklipem, který natočil ostřílený videomaker DoubleJ.

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 spouští časově omezenou akci na lístky 3+1 zdarma.

Hip Hop Jam 2010Touto novinkou chceme vyjít především všem partám, které se chystají hromadně na letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu. Ten se uskuteční za měsíc a půl, tj. třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 zveřejňuje první jména line upu

Hip Hop Jam 2010Je nejvyšší čas veřejnosti představit první jména v line upu 4. ročníku letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil u obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové (fotoreport lokality nově v galerii na www.hiphopjam.cz).

Pokračování »

Bacil – SuperB

Bacil - SuperBBacil k dnešnímu dni konečně uvolňuje jeho druhé sólové album SuperB a dává ho volně ke stažení. Původně mělo být na EP deset věcí, jak už to ale bývá, ne všichni hosti stíhají posílat svoje bary včas. Jako omluvu Bacil přikládá ke stažení bonus track Poď žiť v remixu od Názora.

Pokračování »