Crackers.cz » 2H+

2H+ – 10 rokov (prod. Grimaso)

Sestava El SuverenoVladis aka 2H+ si pro fanoušky k příležitosti oslavy deseti let společného fungování na slovenské scéně připravila děkovný singl 10 rokov. Na beatu Grimaso.

Pokračování »

Král vs. Joker už v pondělí

Král vs. JokerPo Vladisovi2H+ letos debutuje i El Suvereno, a to už v pondělí! Dnes jsou na pořadu dne ukázky a určitě nebude na škodu si připomenout pilotní klip Propaganda, který se i přes nízký rozpočet velice povedl.

Pokračování »

Vladis – Generácia (cover+tracklist)

Vladis - GeneráciaVladis, člen 2H+, odevzdal svoje album Generácia do výroby. To vyjde příští pátek (24.4.2010) a pozor, bude se jednat o dvojdisk!

Hosty a producenty vyčtete z tracklistu, takže jen stručně: El Suvereno, Grimaso, G-bod, Abe, Deryck a spousta dalších…

Pokračování »

TZ: Hip Hop Jam 2010 zveřejňuje první jména line upu

Hip Hop Jam 2010Je nejvyšší čas veřejnosti představit první jména v line upu 4. ročníku letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil u obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové (fotoreport lokality nově v galerii na www.hiphopjam.cz).

Pokračování »

KLIP: El Suvereno – Propaganda

El Suvereno, člen kapely 2H+, podsouvá fanouškům pilotní videoklip k jeho připravovanému debutu. CD by podle všeho mělo jít do výroby někdy v půlce března.

Zpět ale ke klipu. Ten je kvůli nízkému rozpočtu celý poskládaný z videí z youtube, beat dodal Deryk, kolega z 2H+, a o realizaci se postaral Branko Jašš (frametouch).

Pokračování »

El Nino – Anticrist

El Nino - AnticristPřinášíme vám retrospektivní recenzi debutového alba člena Disgrafix – El Nina. Již druhý rok přebývá Anticrist na tomto světě. Proto všem, kteří nestihli, přehlédli nebo neslyšeli, předkládám tento „rozbor“.

O produkci osmnácti stop se kromě samotného autora postaral ještě Elmurdo, Derick a jedním podkladem přispěl I.M.P. Nepočítaje Disgrafix, podíleli se na featech slovenští rapeři Rytmus, 2H+, DNA, L.U.Z.A.. Na vokálech potom Monika Bagarová, Martina BalogováMichael Žiga.

Pokračování »

El Nino – Anticrist konečně venku!

Bezkonkurenčně nejdéle odkládané album je konečně venku! Světlo světa spatřilo v pátek 15. května a sehnat ho můžete např. na mafiarecords.cz za 250,-Kč.

Pokračování »