Crackers.cz » LA4 – Něco jako klid / Crack feat. James Cole

LA4 – Něco jako klid / Crack feat. James Cole

LA4 - Něco jako klid / Crack feat. James ColeLA4 nezklamal a po prvním povedeném singlu Moji psi telefon nenosí, kde se na produkci objevil Dj Wich, přichází se singlem číslo dvě Něco jako klid / Crack. Dojem z poslechu lehce kazí James Cole, kterého si Lavor pozval do druhé poloviny skladby. Tomu totiž pohodový beat od Mike Trafika moc nesluší.

Další deska pražského uskupení Biggboss se blíží mílovými kroky, takže poslouchejte a nezapomeňte zanechat vlastní názor.
Komentáře: 4

 1. TomBitches
  27.8.2010 v 12:33 | Trvalý odkaz

  Mě osobně tam sedí jak La4 tak i James..:)

 2. Márty
  30.8.2010 v 19:31 | Trvalý odkaz

  Ten track jsem osobně vůbec nepochopil. A je pravda, že James mi tam taky moc nesedí (a to je to můj snad nejoblíbenější raper).

 3. Honq49
  18.10.2010 v 17:53 | Trvalý odkaz

  Do týhle pecky se James hodí, ale kdo má všech pět pohromadě tak ví, že LA4 je ten kdo tomu dává úroveň!!! Těšim se na desku…

 4. GNiuS
  28.10.2010 v 11:27 | Trvalý odkaz

  Ja us delsi dobu Jamese nemusim… ten typek zacina tvorit shit a to to byl muj NEJ!… Lava to dava a davat bude… tomu verim… je to frajer.. prece jen mam placku panoptika v originale a obcas si to jeste sjedu, i kdys us me to nudi… chce to neco new ;) us se tesim na novou desku… slibuje ji us prez rok tak SEM S NI!

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*