Crackers.cz » TZ: Soutěž o vstupenky na festival BATTLE KINGS

TZ: Soutěž o vstupenky na festival BATTLE KINGS

Battle Kings 2009BATTLE KINGS je za dveřmi. Už tuto sobotu 1.8. propukne v Rýmařově 5.ročník tohoto jedinečného festivalu, na kterém uvidíš předního anglického rappera SWAY da Safo a tuzemské rapové špičky jako Moja Reč, Hugo Toxxx, Vladimir 518, Emdee & cMonts & Dj Tuco, Strapo. K nim se připojí 6.smysl, KSI a Faiby.

Pokud ještě nejsi přihlášen a máš chuť si zabattlovat v BreakDance, Beatbox, FreeStyle Či NewStyle, máš poslední šanci se registrovat na www.battlekings.cz. (FreeStyle battle mají již uzavřenou registraci).

V areálu tě čeká Grafitti jam, PaintBall, Zorbing, SkákacíBoty a Čajovna.

Předprodej vstupenek najdeš do čtvrtku na webech www.rapshop.cz a www.skateshop.cz, nebo v kamenných obchodech:

Freestyle shop M – Rýmařov – Třída Hrdinů 1
Freestyle shop – Bruntál – Revoluční 7
Titty Twister – Olomouc – Denisova 28
Titty Twister – Ostrava – Nádražní 29
Titty Twister – Prostějov – Školní 20
Pusy Fashion shop – Olomouc – Riegrova13

Mapa areálu Battle KingsCena vstupenky v předprodeji je pohodových 210,-Kč a navíc k ní dostaneš dárek. Na místě pak koupíš vstupenku za 250,-Kč.

Lupen můžeš taky dostat zadarmo, pokud odpovíš správně na následující otázku a budeš vylosován. Soutěží se o 3×2 vstupenky na letošní ročník festivalu BATTLE KINGS.

Kolik rappových crew předvedlo v minulosti na BK svoji show? (V případě, že jedna crew byla na BK vícekrát, tak ji započítej jen jednou).

Odpovědi posílej na mail soutez@battlekings.cz. Do předmětu napiš „soutez“ a nezapomeň se podepsat. Soutěž trvá do čtvrteční půlnoci. V pátek pak budou vylosováni výherci a zveřejněni na www.battlekings.cz

Užij den a dojeď !!!
Freddy
Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*