Crackers.cz » TZ: Marpo nahraje svoji desku na Floridě

TZ: Marpo nahraje svoji desku na Floridě

Marpo a WohnoutNedávno jste dostali první přísun informací ohledně hostů a produkce na Marpově čtvrté řadové desce, která by měla začít plnit regály obchodů už na přelomu února a března. Možná vás ale ještě víc budou zajímat okolnosti nahrávání alba a informace o tom, co dostanete ještě před jeho vydáním, takže pojďme na to.

Radikální fanoušci si vezmou karimatku, spacák a čaj v termosce a zabookují si místo v odletové hale pražské Ruzyně, odkud totiž Marpo společně s parťákem Wohnoutem odletí na Floridu do Tampy a Spring Hill, aby tu v době mezi 25. lednem a 8. únorem nahrál svoji desku. Společně s producentem L.A. The Craftzmanem, jehož svěřencem je třeba právě Marpovi hostující Laws, který nedávno podepsal smlouvu s Warner Bros / Asylum Records, domovem Buna B nebo Paul Walla. The Caftzman má ale především dlouholeté zkušenosti s mixem a masteringem. A od toho si Marpo slibuje jediné: takový výsledný zvuk, který v tuzemsku nikdo jiný ještě neměl!

Wohnout v Tampě samozřejmě nebude jen do počtu. Společně s Marpem pohlídá, aby český rap seděl tak jak má a nahraje své vlastní sloky. V itineráři obou MC’s by se pak mělo objevit ještě vystoupení v Tampě, rozhovory pro lokální rádia a videorozhovor pro hiphopový server zaměřený na tamní scénu a nakonec natáčení videoklipu s DayDreamin Productions. Celá cesta bude zaznamenána 20ti minutovým filmovým dokumentem a také krátkými videi, fotkami a zprávami na twitter.com/mcMarpo. Takže dávejte pozor, bude to tu cobydup!

Vychází: přelom únor/březen pod Universal Records
Hosté: Hard Target (USA), Laws (USA), Mason Caine (USA), MC Wohnout (CZ), další přibudou brzy…
Produkce: KFied (Finsko), Dipflirt (Finsko), La The Craftzman (USA), Johnboy (Finsko), Kubus (Holandsko), eMeReS (CZ), Mister KA (USA), Abe (SK)

www.facebook.com/mcMarpo
www.myspace.com/themarpo
www.youtube.com/MusicloversCZ
www.mcmarpo.cz
www.universal.cz
Jeden komentář

  1. 26.1.2010 v 13:28 | Trvalý odkaz

    Diky za zajimave informace

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*