Crackers.cz » TZ: Lushlife (USA) + vernisáž v H-Clubu

TZ: Lushlife (USA) + vernisáž v H-Clubu

Lushlife (USA) + vernisáž v H-Clubu„Cassette City od Lushlife je jedna z nejlepších desek roku 2009. Alternativní a uvolněný hip hop v nejlepší tradici Digable Planets, A Tribe Called Quest nebo The Roots, ale podaný s takovou elegancí, že zůstává rozum stát.

Za projektem Lushlife stojí jen jeden člověk: producent, MC a všestranný muzikant Raj Haldar, který si ale k nahrávání Cassette City pozval řadu hostů (například bubeníka Deerhoof Grega Sauniera). Výsledkem je neuvěřitelně osvěžující, energický a dynamický hip hop, který nemá potřebu si zvedat sebevědomí zbytečnými pózami. „Kanye West meets The Beach Boys,“ píše se v jedné z oslavných recenzí na Cassette City. Chytlavé zvukové koláže, citlivě použité samply, sugestivní atmosféra. Lushlife nabízí geniální mix postpunkových DIY principů (Haldar je podle vlastních slov dlouholetý fanoušek Dischord Records nebo Kill Rock Stars) a hip hopového obrazoborectví.

V rámci tohoto středečního happeningu, kterým se pokusíme opět nabourat nudný střed týdne, proběhne také výstava plastik a obrazů zasvěcených street artu, hip hopu, skateboardingu a podobným městským zvrhlostem v podání olomouckého Igy. Je to fakt talent, tak se přijďte mrknout. Víno a chlebíčky jsou samozřejmostí…“

Open 19:00 / Vstup 80,-
Komentáře: 3

 1. KubajsP
  26.4.2011 v 08:35 | Trvalý odkaz

  Muzes prosimte upresnit misto konani vystavy? Diky

 2. RAPe
  27.4.2011 v 02:10 | Trvalý odkaz

  Z plakátu to není úplně zřejmé, ale jde o H-club Šumperk…

 3. 27.4.2011 v 14:07 | Trvalý odkaz

  Café Elektric (H-club), Rooseveltova 17, Šumperk ( 50 m od vlakovýho nádraží )

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*