Crackers.cz » TZ: Kde čerpají inspiraci MC´z z Warszawy, Třince a Havířova?

TZ: Kde čerpají inspiraci MC´z z Warszawy, Třince a Havířova?

Darce - Inspirace feat. Khomator, MlodziakDvacetiletý Mc Darce z Třince vydává v dubnu album „Příznaky pláče“. Ještě než si budeš moct celé album nacpat do ucha, čeká tě předkrm v podobě singlu s názvem „Inspirace“, kde spojil Darce síly s KhomatoremMlodziakem (Warszawa).

Album vyjde ve fyzické podobě 15.4 a bude k zakoupení za symbolických 150Kč přímo od Darceho, objednávat můžete na mailu: mcdarce@email.cz Ptáš-li se na náladu alba, najdeš tam tracky na zamyšlení, motivační věci a také porci uvolnění a klidu. Cd obsahuje 12 stop pečlivě připravovaných v průběhu jednoho roku. Jak sám Darce říká:

„S tímto albem jsem nespěchal, promýšlel jsem každý krok, každý text tak, aby v lidech každý jeden track zanechal nějakou stopu. Je to rok práce a doufám, že to posluchači ocení.“

KhomatorMlodziak alias Mlody M, kteří nahráli s Darcem singl „Inspirace“, jsou jedinými hosty na majku. Beaty na desku vznikly pod rukama Emerese, Lymita, VokishekaDelly. Celé album bylo nahráváno a kompletováno člověkem, který si říká Cphone (nomoney) ve studiu PROVIBE (www.provibe.cz). O cover se postaral mladý grafik Daniel CoCash ve spolupráci s fotografem Dannym Scapem.

K příležitosti vydání alba se bude také konat KŘEST CD v třineckém music clubu BAROCKO. Dne 15.4. se tak můžeš těšit na 1. koncert Darceho k nové desce. Krom něj se na pódiu objeví host až z polských Kielc: Rover nebo také známí Dj´s z našeho kraje: BjalyBurcho. Vstup na akci je studentských 49Kč. Bližší info + plakát již brzy na Darceho Bandzone page.
Komentáře: 5

 1. -eMeS-
  27.3.2011 v 20:41 | Trvalý odkaz

  Paráda, těším se jak na desku tak na koncert :)

 2. 27.3.2011 v 21:37 | Trvalý odkaz

  Tohle bude mrdička

 3. Micky Cookie
  28.3.2011 v 15:21 | Trvalý odkaz

  Darce jede!

 4. 29.3.2011 v 07:39 | Trvalý odkaz

  Již brzy. Děkuji za podporu a panu redaktorovi za článek :-)

 5. Ironix
  18.4.2011 v 20:45 | Trvalý odkaz

  ten beat překrásně kope do uší ;-) Khomator to rozjel

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*