Crackers.cz » TZ: Battle Kings 010 za dveřmi

TZ: Battle Kings 010 za dveřmi

Battle Kings 2010Original HIP HOP festival BATTLE KINGS 010 se blíží mílovými kroky. Šestý ročník tohoto unikátního festivalu vypukne již příští sobotu 24.7.2010 v tradičním Rýmařově. Můžeš se těšit na přední české a slovenské hudební skupiny.

A kdo že ti zvedne na BATTLE KINGS tep?

INDY & WICH (Praha – Čr)
H16 (Bratislava – Slovensko)
IDEAFATTE (Zlín – Čr)
TAFROB (Brno – Čr)
OMEGA STYL (Rýmařov – Čr)
TART (Frýdek Místek – Čr)
DECO & RASTEE (Vrbno pod Pradědem – Čr).

V rámci festivalu se budou konat již zaběhnuté battly. Pokud máš dost kuráže, přihlaš se do některého:

BreakDance battle 2on2
BeatBox battle 1on1
FreeStyle battle 1on1
NewStyle battle 2on2

Battlovat se bude o hodnotné ceny a price money, které nebude nízké. Rytmus tanečních battlů bude za gramci diktovat DJ Lowa. Battly zaspeakuje nadopovaný harakirista Fena. Zaregistrovat se můžeš na festivalovém webu www.battlekings.cz. Porota pro jednotlivé battly, stejně jako pravidla battlů, jsou uvedena na festivalovém webu www.battlekings.cz.

Na postavené dřevotřískové zdi o délce 30 metrů ukážou své umění pozvané Grafitti crew z moravskoslezského kraje.

Mapa areálu Battle Kings 010Pro všechny je připraveno kvalitní občerstvení s dostatkem jídla a pití všeho druhu. Přichystané jsou taktéž projekce extrémních sportů z dílny Red Bull a SkateShop.cz a bohatý doprovodný program.

Pokud ještě nemáš lupen na letošní BATTLE KINGS, zajdi do jednoho z vybraných hiphop a skate shopů (viz níže). Vstupenky v předprodeji budeš moci zakoupit nejpozději v pátek 23.7.2010. V některých shopech to bude ovšem už dříve, proto sleduj festivalový web www.battlekings.cz a FaceBook.

Předprodej vstupenek najdeš v:

Extreme Shop Rýmařov – Husova 10
Extreeme Shop Bruntál (ex FreeStyle shop) – Revoluční 7
Titty Twister Ostrava – Nádražní 29
Titty Twister Olomouc – Denisova 28
Titty Twister Prostějov – Školní 20
Xride Opava – Horní náměstí 4
Xride Jeseník – Školní 8
Dark Duck Šumperk – Generála Svobody 4
www.skateshop.cz
www.rapshop.cz

Kdybys si lupen přeci jen nechtěl kupovat, máš šanci vyhrál volné vstupenky zasláním fotky s BK shirt na mail bkinfo@battlekings.cz nejpozději do půlnoci 20.7.2010. Do předmětu napiš BK SHIRT ON TRIP.

Poslední šancí, jak se dostat na nářezový BATTLE KINGS 010 bez zakoupení vstupenky, je naladit v úterý 20.7.2010 rádio Helax a pořad Out Of Control od 19:00 do 22:00, kde proběhne soutěž o lupeny v rámci rozhovoru nad letošním BK.

Brány BK areálu se otevřou 24.7.2010 po poledni. Kompletní časový LineUp najdeš na festivalovém webu www.battlekings.cz.

Závěrem je třeba ještě dodat, že BATTLE KINGS bude i nadále festivalem, na němž je možné se utkat v řadě battlů, poslechnout si kvalitní rap a příjemně strávit letní den v Rýmařově.

Veškeré informace o BATTLE KINGS 010 najdeš na festivalovém webu www.battlekings.czFaceBook.
Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*