Crackers.cz » Str8 Union už brzy!

Str8 Union už brzy!

Str8 UnionStr8 Union se po více než dvou letech od vypuštění promo singlu zamykají do studia, aby konečně dotočili slibované LP. Kluci se rozhodli na LP nezařadit „už ohrané“ singly Chci tě poznat/Nikdy Nezapomenem/Sen a právě teď je umístili volně ke stažení.

Název LP zatím není znám, stejně tak počet treků, které ho budou tvořit. Je pouze známo, že většina materiálu vznikla v posledních týdnech. Tedy nic, co známe z koncertů Str8 Union. O produkci celého LP se CaseyMatessem postarali tak nějak napůl, jednou peckou přispěl i sound engineer celého LP DC. Očekávej snippets, cover a tracklist v nejbližších dnech.

Str8 Union – Sen

Zdravím tě Casey. Singl Sen se stal de facto přes noc hitem a doteď se dá ještě slyšet v rádiu. Co vám tak dlouho trvalo, že se album začíná točit až teď?

Dřív to prostě nešlo. Hudba není jediný, čemu se věnujeme, Matess studuje medicínu a já jsem ještě donedávna proseděl celý dny v práci. Zbývají ti pak víkendy, který jsme z větší části trávili na koncertech. Jsme rádi, že se do studia vůbec dostanem.

Slyšel jsem, že jste měli hodně nabídek na nahrávání, ale nakonec jste zůstali věrni brněnskému studiu Smoky rabbit’s. Proč?

Když něco děláš a jseš na to zvyklej a někdo ti řekne, ať to děláš jinak, co uděláš? Ve spáleným králíkový panuje vynikající atmosféra, DC má perfektní vybavení a cit na zvuk. Navíc je s náma zvyklej točit a už taky ví, co od nás může čekat. Všechno jde tím pádem neskutečně rychle.

Prozradíš čtenářům něco nad rámec tiskovky? Např. hosty, které máte na album přizvané?

Co se týče hostů, tak např. na treku Play The Game hostují The Regime (Emdee, Nironic). Více se dozvíš začátkem září.

Nemůžu se ještě nevrátit k nedávnému koncertu Hiphop Night v Šumperku, na kterém jste si zahráli po boku vynikajících muzikantů z kapely Simple Pleasures. Plánujete v dohledné době něco podobného?

Určitě máme v plánu v budoucnu víc spolupracovat s live bandem a to nejen koncertově.

Díky za minirozhovor a už nebudu zdržovat od nahrávání. Chceš ještě něco říct na závěr?

Všem, co na tu placku vydrželi čekat: BUDE TO STÁT ZA TO!

Download Promo single 2007 (Chci tě poznat/Nikdy Nezapomenem/Sen)
Komentáře: 7

 1. Posluchač
  25.8.2009 v 21:19 | Trvalý odkaz

  Osobně si myslím že track se dostal nahoru stylem jako jayk3m pomocí pubertaku kteri si to rozesilali mobilem. promionte kluci ale nevidim na tom nic prulomoveho. na scene zacinajicih mcs je urcite vice vetsich talentu nez vy a to udelat jeden track a uzivat si jeho slavu pekne dlouho… to mluvi za vse. prace ani skola neomlouva. sam dobre vim pokud clovek chce tak to jde. jen muj nazor tak se neurazejte

 2. 27.8.2009 v 14:11 | Trvalý odkaz

  Je to pravda, album mělo vyjít už před těmi dvěma roky. Každopádně pokud to čekání vynese ovoce v tom smyslu, že bude LP o třídu nebo dvě lepší, tak proč ne…

 3. Posluchač
  29.8.2009 v 12:24 | Trvalý odkaz

  Přesně tak jsem zvědav až vyjde… jestli nebude tak jak říká rape akorát se potvrdí má slova

 4. KejBy
  16.9.2009 v 20:05 | Trvalý odkaz

  Zdrawim, kdyz sem slysel o album byl jsem sokovan a mile prekvapen, pac na nej cekam a na netu porad hledam vic o SPK borcich a ono nic…Jinak vsechny 3 tracky jsou pro me best at si rika kazdej co chce…STR8 reprezentuje SPK a to hrde…dikec

 5. kristián
  23.9.2009 v 14:27 | Trvalý odkaz

  komu se libí jejich rap si počká ještě rád. spekulace o tom kdy to mělo být jsou o hovně. všechno má svůj čas. pokud budeš vydělávat rapem tak budeš sedět a makat na peckách. kdo z vás píše tracky jak účty? kdo zvás má doma studio? v čechách už tak málo výchází alba takže kluci do toho. těším se.

 6. 23.9.2009 v 16:43 | Trvalý odkaz

  Jde o to, že kdyby album vydali v době, kdy byli nahoře, mohli ho prodávat po tisících… Teď se obávám, že se na ně už trochu zapomnělo :-/

 7. samanta
  5.10.2009 v 11:04 | Trvalý odkaz

  No tak víš ono když tě hudba neživí tak se hold musíš soustředit víc na práci. Na kluky se určitě nazapomělo protože těch koncertu je fakt hodně a lidí je tam dost i mě osobně se stalo že si mě zastavilo pár lidí a ptalo se mě na ně. Takže kluci držte se těším se na album :-)

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*