Crackers.cz » Tina

KLIP: Rytmus – Všetko má svoj koniec feat. Ego, Tina

Od Rytmuse přichází další nízkorozpočtový klip, nebo chcete-li záznam z koncertu. Tentokrát na skladbu Všetko má svoj koniecEgemTinou.

Pokračování »

KLIP: Rytmus – Musíš mať nádej feat. Tina

Vítězem soutěže o videoklip na skladbu Musíš mať nádej je Filip HepnarLukáš Veverkawww.parasite.cz. Gratulujeme!

Pokračování »

Recenze: Rytmus – Král

Recenze: Rytmus - KrálOd debutového alba Bengoro uběhly dva roky. Čekání bylo loni zkráceno výběrovkou Si zabil a nyní je tu očekávaný Král. Odráží tisícové prodeje během prvních pár dnů a davy natěšených fanoušků dobře odvedenou práci?

Album začíná nezvykle optimistickou náladou. V Prologu Rytmus předkládá na pozadí příjemné hudby témata, kterými se bude zabývat. Vyjma tohoto intra, epilogu a dvou skitů album obsahuje 13 tracků. Featuringy zde moc nehledejte. Mimo kontrafaktí Ego se objeví stálice TinaIgor Kmeťo. Rytmus zjevně dělá se svými lidmi a nepotřebuje do svého světa pouštět někoho jiného. Hodnocení hudby a faktu, nakolik jsou náměty originální, bych pominul a přenechal jiným článkům, které nepochybně přijdou. Kdybych neřešil tento aspekt, hudba je určitě kvalitní a na vysoké úrovni. Skoro bych řekl, že nejsilnější článek alba.

Pokračování »

Vec feat. Tina – Bez Teba (Dj Wich remix)

Vec - Funkčné remixyZřejmě se k vám doneslo, že Vec vydává zremixovaného Funkčného veterána. Venku má mimojiné už nějaký ten čas pilotní singl Turista + Pio Squad (L Plus Remix) v rytmu drum’n'bass, dnes ale Dj Wich vypustil na YouTube svůj remix a to ke skladbě Bez Teba feat. Tina.

Pokračování »

KLIP: Tina feat. Rytmus – Príbeh

Kontrolujte nový videoklip z alba Veci sa menia od Tiny, kde jako host figuruje slovenský „Král“.

Pokračování »

Vec – Funkčný veterán

Vec - Funkčný veteránBraňo Kováč aka MC Vec má za sebou dlouho cestu, jednu z nejdelších na československé scéně. Podle toho taky vypadá jeho nejnovější počin s příznačným názvem Funkčný veterán.

Celé album se dá charakterizovat velice jednoduše – jedna pecka za druhou. Už dlouho jsem neslyšel nic tak vyzrálého a asi ještě ani dlouho neuslyším. Hned po druhém poslechu u mě Funkčný veterán předběhl všechny ostatní interprety a s přehledem se zařadil na prvním místě v mém TOP FIVE.

A čím to tedy je, že je album tak dobré? Tak zaprvé kvůli textům – tento rým mě např. hodně dostal:

Pokračování »