Crackers.cz » Stym

Čistychov – Rap/Evolúcia (tracklist)

Čistychov - Rap/Evolúcia (tracklist)Už za dva týdny se všichni fanoušci „posledného dobermana“ dočkají jeho třetí studiové desky. Ta ponese název Rap/Evolúcia (Pravda Do Papule) a na pulty dorazí přesně 31.1.2011!

Pokračování »

Stym – Počúvaj toto feat. Horny Zlava

Před třemi týdny vyšel v pořadí už třetí videoklip ze Stymova debutového producentského alba P.O.B.. Provařené téma, ale celkem originálně zpracované…

Pokračování »

KLIP: Stym – Chytrák feat Kaidžas, Svetový Hlas & Luger

Právě vychází Stymovo producentské album a s ním třetí singl, resp. videoklip. V hlavních rolích Kaidžas, Svetový HlasLuger. Track je níže k dispozici i ke stažení v mp3.

Pokračování »

KLIP: Kaidžas a Darebáci – Všetko naj!

Kaidžas se snaží lámat rekordy v počtu uveřejněných videoklipů za rok. Dnes jde ven nepublikovaná skladba Všetko naj s hudbou od Palia a výhledově se chystá ještě jedno, a to na producentský album Styma.

Pokračování »

Kaidžas a Darebáci – Pre našincov EP

Kaidžas a Darebáci - Pre našincov EPDlouhodobá spolupráce KaidžaseDarebáků (L.u.g.e.r., Svetový Hlas) vykrystalizovala v desetistopé EP, které už zanedlouho spatří světlo světa.

Pokračování »

KLIP: Stym – Ešte jedno feat. Supa

Stym - Ešte jedno feat. SupaProducentů, kteří dnes neskládají pomocí samplů, byste mohli spočítat na prstech jedné ruky. Mají ale posilu a tím je slovenský beatmaker pracující na vlastním albu – Stym. Tohle jméno jste už mohli slyšet např. na poslední desce Čistychova, Zveriny, Moji Reči nebo Deny.

Pokračování »