Crackers.cz » Sax

Sax – Řekni kde ty kytky jsou feat. Rest

Sax - Řekni kde ty kytky jsou feat. RestČlen Inside a v současné době i projektu MVP vydává příští měsíc, konkrétně 17.11.2011 na labelu Ty Vole!? mixtape, který pojmenoval Johnny Deep. Na mixtapu budou Saxovi sekundovat jména jako Hugo Toxxx, LA4, Zeměvzduch, Regie Rapl, AcmeRest. Poslední jmenovaný je hostem dnešního singlu.

Pokračování »

KLIPY: Paulie Garand – Časovaná 2, Sax – Dobrou noc

Sax - Dobrou nocV červenci jsme zanedbali kromě Diesela i další dva zajímavé klipy, konkrétně Paulieho předělávku Časované, která se objevila na jeho loňském sólu Harant, a Saxův první singl k připravovanému mixtapu Johny Deep.

Pokračování »

Acme – Zpátky do wobblu feat. Sax, DJ Negative & DJ Trusty

Acme - 1911Někdy před měsícem jste mohli zaregistrovat první informace o tom, že Acme z pražských Inside pracuje na debutové sólo desce. První singl Tak jde čas s hostujícím RegiemSaxem naznačoval, že půjde o silné album a dnešní novinka s featem opět od Saxe to jenom potvrdila.

Pokračování »

Acme – Tak jde čas feat. Regie Rapl, Sax

Acme - Tak jde čas feat. Regie Rapl, SaxPo Saxově odbočce do projektu MVP ohlašuje i Acme z pražských Inside svůj sólo debut. A tak jako u MVP, i Acmeho deska pojmenovaná 1911 vyjde už příští měsíc, tj. v dubnu. Soudě podle prvního singlu Tak jde čas se máme určitě na co těšit!

Pokračování »

MVP – Je mi líto feat. Rest, Noemi

Pro ty, které minulý týden oslovil videoklip Diamant od dvojice MVP, je tu druhý singl z chystané desky Deep throat. RegieSax si tentokrát přizvali na pomoc RestaNoemi. Album by pro vás na pultech mělo být nachystané od 1.dubna.

Pokračování »

KLIP: Regie – Diamant

MVP, společný projekt Regieho (Zeměvzduch) a Saxe (Inside Kru) pomalu dostává jasnějších obrysů. Podívejte se na nízkorozpočtové zpracování prvního singlu alba Deep throat.

Pokračování »

KLIP: Zeměvzduch – Uzavřenej Kruh/Údolí Smutku

Zeměvzduch, kapela původem z Českých Budějovic, se po dlouhé době opět ozývá, a to dvojklipem. První část upozorňuje na nové album, druhá zase připomíná rok 2008 a desku New Shit On The Block.

Pokračování »