Crackers.cz » Radikal

KLIP: R.S.G. – Pre našich feat. Radikal

Ružomberská stratená generácia - Demo 2011Mladé vydavatelství Oktogen Music, jehož zakladateli jsou RadikalMasifDramatikz, má na svědomí další videoklip, a to opět ve spolupráci se zlínským Optical Pro. Tentokrát se dočkala začínající parta R.S.G. aka Ružomberská stratená generácia a jejich track z nedávného dema.

Pokračování »

KLIP: Radikal – Musíš bojovať (Zlodeji snov)

Radikal - Musíš bojovaťRadikalova upoutávka na sólo album v podobě videoklipu, který zveřejnil před pár dny, už na youtube nasbírala necelých čtyřicet tisíc shlédnutí. Klasické motivační téma „zo stoky hore“ doplňuje beat od Emerese, střih, kameru a postprodukci zase zaopatřili pánové z Optical Pro.

Pokračování »

DISS: Radikal – Na pravú mieru, Separovaný odpad

RadikalŠaráda pokračuje… RadikalDrmtkz si nedávný diss od DeckaSepara nenechává líbit a odpovídá každému zvlášť. Je tohle už definitivní konec, nebo bude mít aférka pokračování?

Pokračování »

DISS: Bacil – Z ulice / Radikal – Legendárna nula

Bacil vs. RadikalJe tomu pár dní, co BacilDrvivej Menšina na konci ochutnávky připravovaného mixtapu StreetTape plivl na Dramatikz. Radikala to samozřejmě ale nenechalo chladným, a tak na Masifův beat se slovy „nech ľudia rozhodnú, kto je tu pán raper“ okamžitě zveřejnil odpověď!

Pokračování »