Crackers.cz » Pufaz

S Paulie Garandem (nejen) o chystané desce

Paulie GarandVyzpovídali jsme Paulie Garanda z libereckých BPM. Ten, jak jistě víte, připravuje na podzim svoje sólové CD. Nejen o něm je dnešní rozhovor.

Zdravím tě Paulie. Dřív než se dostaneme k nové desce, zajímalo by mě, jak s odstupem času vnímáš Horizonty, co bys dnes udělal nebo neudělal jinak?

Pokračování »

IdeaFatte – Fanklub

IdeaFatte křest albaKontrolujte poslední singl k desce Doma, která definitivně vyjde už příští týden, tj. 1.2.2010. Pro fanoušky už pár dní běží předprodej, kde mimo samotného alba dostanete i podepsaný plakát s věnováním.

Další důležitou informací je určitě křest. Ten proběhne 12.2. ve zlínském klubu Golem za podpory Indyho, WichePufaze. Vstup 150,- Kč.

Pokračování »

Křest desky Horizonty

BPM - Horizonty (křest)Už tento pátek se koná v libereckém Casta Clubu dlouho očekávaný křest alba Horizonty, které vyšlo v půlce prosince minulého roku. Můžete se těšit na speciálního hosta, kterým není nikdo jiný než Deph aka Kato. O doprovod se postarají Dj’s WichPufaz. Celá show vás vyjde na pěkných 100,- Kč, Havana s colou potom na lidových 40,- Kč.

Doraž podpořit!