Crackers.cz » Prago Union

Release party V barvách

Prago Union - V barváchUž za pár hodin, přesně v 16:00, proběhne v pražském Queens Shopu release party letos asi nejvíce očekávaného alba. Tím je samozřejmě nové padesátiminutové CD Prago UnionV barvách. Release party by měla být doplněna i krátkým akustickým koncertem.

Pokračování »

Prago Union – V barvách (cover + tracklist)

Prago Union - V barváchKato konečně odhalil první konkrétnější informace o nové desce V barvách, a to kompletní tracklist, cover a také stopáž. Ta se bude pohybovat kolem padesáti minut, což značí, že ze slibovaného EP se nakonec vyklubalo plnohodnotné CD. Album vychází v distribuci EMI 1. září 2011.

Pokračování »

TZ: Battle Kings 011

Battle Kings 011Jedinečná atmosféra, tři open air scény, dobrá zábava a pohoda je to, co tě na Battle Kings 011 čeká. Do diáře si vepiš tlustým fixem 23.červenec BATTLE KINGS 011 Rýmařov. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

Prago Union Livě Band se představuje

Prago UnionSérii představovacích videorozhovorů, kterou jste na oficiální stránkách Prago Union mohli zaznamenat někdy v průběhu dubna, se zpožděním završuje i Kato. Kdo o ně z nějakého důvodu přišel, může si vymezit hodinu času a pustit si je dnes všechny po sobě.

Pokračování »

Kato: „Ve skutečnosti jde o muziku, ne o mě“

Prago UnionZdravím tě Kato. Na mnoha webech, ať už českých nebo slovenských, byl Dezorient Express hodnocen jako nejzásadnější počin roku 2010. Vyhrál mimo jiné i „sošku“ Anděla. Jakého ocenění si vážíš nejvíc?

Pokračování »

Soutěž o lupen na Prago Union

Prago UnionUž toto úterý se Prago Union vrací společně s živou kapelou do pražského Lucerna Music Baru, který kluci loni na podzim kompletně vyprodali. Kdo ještě nemá koupený lístek, může zkusit odpovědět na jednoduchou otázku a třeba se právě na něj usměje štěstí a vyhraje volný vstup na akci. Na té mimo jiné vystoupí i RestDJ Fattem.

Pokračování »

TZ: První informace o Battle Kings 011

Battle Kings 2009Otevři brány!!! 7. ročník original Hip-Hop festival Battle Kings na ně buší se vší krutostí. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

Ceny Anděl 2010

Ceny Anděl 2010Hudební cenu Anděl, nebo slovy samotného Kata: „větší přívěšek na klíče“, zaslouženě získali Prago Union a jejich loňský Dezorient Express.

Pokračování »

Vyhlášení vítěze alba roku 2010

Album roku 2010Anketa Album roku 2010 je u konce. Celkem se vás zúčastnilo 3751 a rozdali jste dohromady 7036 hlasů. Anketa se také s počtem 81 komentářů stala nejdiskutovanějším článkem našeho webu.

Pokračování »

Prago Union: Úterý je pryč, ať žije čtvrtek!

Prago Union - Lucerna Music Bar 18.11.2010Katovi, jako jednomu z mála českých interpretů, se opět podařilo kompletně vyprodat svoji show. Dobrou zprávou pro všechny, co se nedostali na včerejší vystoupení ale je, že Prago s živou kapelou pohotově přidávají na tento čtvrtek další koncert. Přečtěte si oficiální vyjádření…

Pokračování »