Crackers.cz » Paulie Garand

KLIP: Jay Diesel – Žiju 100%

Jay Diesel - Žiju 100%Naplno a v pohodě žije i Jay Diesel, který včera v noci zveřejnil video z chystaného EP Pro svý. To nemá žádné oficiální datum vydání, fanoušci si ho ale můžou „odemknout“ na oficiálním facebook profilu při dosažení hranice 20000 lidí.

Pokračování »

KLIP: Moja Reč – M.J.

Moja Reč - M.J.„Aspoň raz sa cítiť ako MJ, aspoň raz byť rýchly ako MJ, pozerať sa z výšky ako MJ, aspoň raz to zažiť kým to všetko prejde.“ Tak zní refrén jednoho z letošních hitů Moji Reči, který se konečně dočkal i videoklipu stejně kvalitního jako samotná skladba.

Pokračování »

KLIP: Kartel – Pohled zdola feat. Paulie Garand

Kartel - Pohled zdola feat. Paulie GarandKartel rozhodně netají svůj původ, protože jejich nový videoklip je opět nabitý záběry z Hradce Králové. Tentokrát si ale pozvali pomoc z Liberce, Paulieho Garanda. Režie se ujal jako v případě prvního klipu Jan Rajnoha.

Pokračování »

KLIPY: Paulie Garand – Časovaná 2, Sax – Dobrou noc

Sax - Dobrou nocV červenci jsme zanedbali kromě Diesela i další dva zajímavé klipy, konkrétně Paulieho předělávku Časované, která se objevila na jeho loňském sólu Harant, a Saxův první singl k připravovanému mixtapu Johny Deep.

Pokračování »

Ty Nikdy (Ryes, Idea, Rest, Paulie Garand) – Dva Světy

Ty Nikdy (Ryes, Idea, Rest, Paulie Garand) - Dva SvětyUž za čtrnáct dní tady máme další CD od zlínského labelu Ty Nikdy. Tentokrát se bude jednat o album remixů, které vychází ve spolupráci s firmou Botas. Album půjde zakoupit jak společně s novým modelem Botas 66 Run, tak samozřejmě i samostatně na eshopu labelu.

Pokračování »

Paulie Garand: „Rozhodně nebudeme napodobovat to, co jsme už udělali“

Paulie GarandZdravím tě Paulie. Klasicky se tě na začátek zeptám, jak se máš a jakej je pro tebe zatím rok 2011?

Paulie: Letošní rok je pro mě zatím sledem dost podstatnejch událostí, který se na mě valej jak v hudbě a studiích, tak v osobnim životě. Koncerty, label, makání na novech věcech a snaha neusnout na vavřínech. Jsem mega rád, že se TNKDLBL tak rozjel a doufám, že to bude čim dál lepší.

Pokračování »

KLIP: Paulie Garand – Imprese ulic (Kenny Rough remix)

KLIP: Paulie Garand - Imprese ulic (Kenny Rough remix)O spolupráci Botasek a zlínského labelu Tynikdy jsme vás informovali už začátkem května. Nezůstalo ale jen u samotných tenisek, Tynikdy k této příležitosti připravilo i speciální mixtape, který dostal název Nohama na zemi. První video z této desky můžete sledovat už dnes, tj. necelý měsíc před vydáním.

Pokračování »

Lipo: „Nahrávám s producentem, kterej hip hop nikdy nedělal“

LipoLipo z uskupení Básníci před mikrofonem se na chvíli odtrhl od zbytku party, aby po vzoru Pauliho natočil také svoje sólo. Jak to s albem vypadá, jak Lipo hodnotí korupci v Liberci nebo jaký má názor na facebook? Nejen to se dočtete v následujícím rozhovoru…

Pokračování »

Moja Reč – Križujeme mapu

Moja RečMoja reč v čele s beatmakerem Jozefem Engererem v této chvíli dokončuje třetí pokračování mixtapu Dobrí chlapci. Proto je na místě singl, kterým se stala věc s názvem Križujeme mapu. Zajímavostí určitě je, že mixtape vychází tentokrát pod domovským labelem interpretů jako Idea, Fatte, Paulie Garand nebo Rest, tzn. pod zlínským tynikdy.

Pokračování »

Dj Wich & Rasco – Grizzly CZ-SK remix

Dj Wich - Grizzly CZ-SK remixZverina, Vladimir 518, Čistychov, LA4, Tafrob, Delik, Ektor, Otecko, Supa, Idea, Boy Wonder, Hugo Toxxx, Fosco Alma, Marat, Majk Spirit, Jay Diesel, Indy, Vec, Paulie Garand, Oliver Lowe, Luzer, Orion, L.D.Rest. Ne, to není seznam dvaceti čtyř nejznámějších česko-slovenských raperů, ale výpis hostů nového dvanáctiminutového remixu skladby GrizzlyWichova alba Al Capone’s Vault, které nedávno nahrál s Rascem.

Pokračování »