Crackers.cz » Otecko

KLIP: Otecko – Idem tvrdo feat. Smack

KLIP: Otecko - Idem tvrdo feat. SmackPodle mého názoru jedna z nejpovedenějších věcí Oteckova sólo alba To som ja se představuje ve formě klipu. Klip samotný bohužel není nijak originální a zřejmě kvůli snížení nákladů byla vypuštěna i třetí sloka. Škoda.

Pokračování »

Otecko – Idem Tvrdo feat. Smack (prod. Billy Hollywood)

OteckoPoslední víkend nás dělí od očekávaného sóla člena bratislavských H16. O tom, že bude deska velmi rozmanitá, přesvědčil Otecko už v prvních dvou singlech Rýchly mestský životTakto hovoríme my. Dnes ještě přidává singl poslední, a to spolupráci s pražským Smackem. Album To som ja vychází 17.10.2011 na labelu BeatBan records.

Pokračování »

Otecko – Takto hovoríme my feat. Vec

OteckoTěsně před vydáním sólo desky To som ja představuje Otecko druhý singl, do kterého svou trochou do mlýna přispěl i Vec. Skladbu vysvětlující základní slangové výrazy obeatovat Grimaso.

Pokračování »

KLIP: Otecko – Rýchly mestský život

První singl z Oteckova sólo alba To som ja je v oběhu už i jako videoklip. CD můžete předobjednávat na adrese www.walkthisway.eu.

Pokračování »

Otecko – To som ja (cover + tracklist)

Otecko - To som ja (cover + tracklist)Oteckovo sólo album už se pomalu rýsuje. Přesné datum vydání sice ještě není známo, nicméně předprodej začíná už „čoskoro“. V tracklistu objevíte klasická jména česko-slovenské scény, zajímavostí snad jen je, že do čtrnáctistopého tracklistu přispěl třemi beaty i sám autor. Deska vychází pod značkou BeatBan records.

Pokračování »

Otecko – Rýchly mestský život (prod. Fosco Alma)

Otecko - Rýchly mestský životVšichni fanoušci bratislavských H16 už určitě odpočítávají dny do konce září, na kdy je avizovaná sólo deska Otecka. Dobrou zprávou je, že se do éteru konečně dostal první singl, na který vyjde v blízké době i videoklip.

Pokračování »

Jak jsou na tom Otecko a Majk Spirit?

OteckoMajk Spirit pracují na svých sólových deskách a i když je datum jejich vydání prozatím v nedohlednu, začali členové bratislavské H16 pro své fans zveřejňovat alespoň krátká videa ze studia.

Pokračování »

Otecko – To som ja

OteckoVčera jsme tu měli videoklip s Majk Spiritem a dnes se ozývá další frakce H16, konkrétně Otecko. Ten sice neposílá klip, ale za to poodhaluje informace z chystaného sóla, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku.

Pokračování »

Dj Wich & Rasco – Grizzly CZ-SK remix

Dj Wich - Grizzly CZ-SK remixZverina, Vladimir 518, Čistychov, LA4, Tafrob, Delik, Ektor, Otecko, Supa, Idea, Boy Wonder, Hugo Toxxx, Fosco Alma, Marat, Majk Spirit, Jay Diesel, Indy, Vec, Paulie Garand, Oliver Lowe, Luzer, Orion, L.D.Rest. Ne, to není seznam dvaceti čtyř nejznámějších česko-slovenských raperů, ale výpis hostů nového dvanáctiminutového remixu skladby GrizzlyWichova alba Al Capone’s Vault, které nedávno nahrál s Rascem.

Pokračování »

Narodeninový mixtape vol. 4

Narodeninový mixtape vol. 4Slovenský portál 90bpm ve spolupráci s trnavským Dj Spankem připravil ke čtvrtému výročí zajímavý mixtape, který subjektivně mapuje to nejlepší v Americe za rok 2009 a jako bonus přidává i pár jmen domácí scény. Jmenovitě: Lyrik, Boy Wonder, Delik, Kaidžas, Otecko a další.

Pokračování »