Crackers.cz » Oliver Lowe

KLIP: Oliver Lowe & Talpas – Listen! feat. Mabanua & Dj Opia

Oliver Lowe a TalpasJako „unikát na scéně plný zvratků“ působí nový videoklip OliveraTalpase. Skladba Listen! se objevila na albu Peníze nebo Život 2, které vyšlo 7. prosince 2011 pod Everydays.

Pokračování »

Oliver Lowe – Remixy, spolupráce, pí*oviny

Remixy, spolupráce, pí*ovinyNa konci loňského roku vydal Oliver Lowe mixtape, který poskládal z nevydaných věcí, hostovaček a remixů. Rok 2010 je ale nenávratně pryč, proto máte dnes možnost si mixtape stáhnout zadarmo. Více informací a link ke stažení najdete na stránkách everydays.

Stahuj Peníze nebo život

Oliver LoweOliver Lowe informuje, že se mu podařilo po zhruba půl roce od vydání vyprodat svoje jazz-hiphopové CD Peníze nebo život. Další náklad se dolisovávat nebude.

Určitě ale potěší pokračování zprávy: „Rozhodli jsme se CD dát nyní ke stažení jak v originální, tak instrumentální verzi zdarma….“

Pokračování »

Rest a Fatte – Premiéra

Rest a Fatte - PremiéraPražsko-zlínská kooperace dala vzniknout albu s nepříliš originálně znějícím názvem – Premiéra. Oproti tomu je obsah diametrálně odlišný. Čtyřiadvacetiletý věk Resta, kterého jsme mohli do nedávné doby znát pouze z freestyle battlů, dává tušit, že půjde o trochu odlišnou desku, než je většina současné scény. Tomu, kdo už měl možnost slyšet, musí být jasný, že je to jedno z největších překvapení roku. Slovy autora – řízli jsme s Fattem do českýho hiphopovýho koláče, kterej začínal plesnivět.

Pokračování »

Dj Wich & Rasco – Grizzly CZ-SK remix

Dj Wich - Grizzly CZ-SK remixZverina, Vladimir 518, Čistychov, LA4, Tafrob, Delik, Ektor, Otecko, Supa, Idea, Boy Wonder, Hugo Toxxx, Fosco Alma, Marat, Majk Spirit, Jay Diesel, Indy, Vec, Paulie Garand, Oliver Lowe, Luzer, Orion, L.D.Rest. Ne, to není seznam dvaceti čtyř nejznámějších česko-slovenských raperů, ale výpis hostů nového dvanáctiminutového remixu skladby GrizzlyWichova alba Al Capone’s Vault, které nedávno nahrál s Rascem.

Pokračování »

KLIP: Oliver Lowe – Intro

Video na instrumentální skladbu jsme tady ještě neměli. Pomyslné prvenství získává Snupova deska Peníze nebo život.

Pokračování »

Oliver Lowe & Friends – Peníze nebo život online

Divokej Západ changed my lifePeníze nebo život jsou už nějaký čas k dostání. Komu deska utekla nebo nehodlá z nějakého důvodu podpořit, může si ji poslechnout online.

Pokračování »

SiraVole – Pro začátek

SiraVole - Letem světemŠumperský talent Sira se po několika projektech, které by se daly označit spíš za mixtapes, pouští do plnohodnotného alba Letem světem s několika zajímavými hosty.

Pokračování »

Oliver Lowe – dva tracky za tři dny?

Oliver Lowe & Friends - Peníze nebo životOliver Lowe stanovil definitivní termín vydání své desky Peníze nebo život na 11.října 2010. I když už má album hotové, poslední tři dny rozhodně nelenil a natočil dva free tracky „pro lidi, co jsou bezva i bez drog“.

Pokračování »

S Paulie Garandem (nejen) o chystané desce

Paulie GarandVyzpovídali jsme Paulie Garanda z libereckých BPM. Ten, jak jistě víte, připravuje na podzim svoje sólové CD. Nejen o něm je dnešní rozhovor.

Zdravím tě Paulie. Dřív než se dostaneme k nové desce, zajímalo by mě, jak s odstupem času vnímáš Horizonty, co bys dnes udělal nebo neudělal jinak?

Pokračování »