Crackers.cz » Mono

Mono – Leader + Progres ke stažení

MonoMono zveřejňuje novinky a plány na rok 2012, kterých není zrovna málo.

Pokračování »

Mono – Jo, tenkrát feat. Wuty (prod. Norf)

Mono - ProgresPěkně depresivní náladu navozuje MonoWutym ve skladbě, která ohlašuje začátek prodeje alba Progres. To je k sehnání na adrese www.mcmono.cz za 150,- Kč, případně za 6.50 €, pokud jste ze Slovenka.

Pokračování »

Mono – Progres EP (cover + tracklist)

Mono - ProgresPo třech singlem vypuštěných během roku Mono definitivně rekapituluje a přikládá poslední informace o jeho novém počinu. Album Progres vychází ve čtvrtek 22.9.2011, ale už v tuto chvíli můžete na mailu progresobjednavky@gmail.com předobjednávat, a to za sympatickou cenu 200,- včetně poštovného.

Pokračování »

Mono – Jak to vypadá (prod. El Murdo)

Mono - Jak to vypadá (prod. El Murdo)Už zhruba měsíc je na světě třetí singl z Monovi prozatím nepojmenované desky, která se chystá na srpen tohoto roku. Kromě samotného Mona se můžete těšit na hosty jako Tafrob, MoreloKatr nebo Wuty.

Pokračování »

Mono – O čem feat. Delik (prod. Creame)

Mono - O čem feat. Delik (prod. Creame)Dalším nováčkem, který se pomalu dostává do povědomí širší veřejnosti, je Mono ze severozápadu Čech. Dnes si můžete poslechnout jeho druhý singl O čem se slokou od Delika. Monovo v pořadí druhé EP by mělo vyjít v létě.

Pokračování »

Mono – Nemožné neexistuje (prod. Emeres)

Mono - Nemožné neexistuje (prod. Emeres)Na červen tohoto roku plánuje Mono z Jirkova (severozápad Čech) svoje v pořadí druhé EP. To by mělo i se svými 8-10 stopami být velice rozmanité, o hudbu se totiž postarali např. Dj Fatte, Palio, Creame nebo Emeres.

Pokračování »

Mono – Nedokážu (prod. Fatte)

MonoMono pomalu, ale jistě spřádá plány na debut. Mohli jste si ho na našem webu všimnout v září minulého roku, kdy vydával EP Neztrácím čas.

Teď po více než půl roce posílá mezi lidi skladbu, na jehož beatu se objevuje Fatte, dvorní producent zlínských IF.

Pokračování »

Mono – Neztrácím čas EP

Mono - Neztrácím čas EPDalší porce undergroundu, tentokrát od člověka, který si říká Mono a pochází ze severozápadu Čech, konkrétně kousek od Chomutova.

Album, o jehož mastering se postaral Kenny Rough, můžete stahovat odtud.