Crackers.cz » Moe

AMO & Band – Positive (cover + tracklist)

AMO & BandUž zítra, tj. 30.9.2011 vychází po nekonečných průtazích dlouho očekávaná třetí studiová deska skupiny AMO, respektive Opaka, Moeho a jejich živé kapely. Podívejte se na dvouminutový trailer, případně si pusťte ukázky z desky a nezapomeňte také zkontrolovat cover a tracklist.

Pokračování »

KLIP: AMO & Polemic – Spolu

KLIP: AMO & Polemic - SpoluSlovenští A.M.O. už celou věčnost ohlašují svoji třetí studiovou desku. Po animovaném prvním videu Ex, který jste u nás mohli zaznamenat už před více jak rokem, přichází singl číslo dva, opět zfilmovaný a tentokrát s podporou kapely Polemic.

Pokračování »

KLIP: Toto je Hip Hop 2010

Určitě už jste slyšeli novou hymnu slovenského festivalu Toto je Hip Hop. Dnes se můžete podívat na její vizuální zpracování.

Pokračování »

Rendezska.SK – Z Okraja Kraja

Rendezska.SK - Z Okraja KrajaÚplně nám unikla zpráva, že R~SK odevzdala minulý týden do výroby svoje druhé CD s názvem Z Okraja Kraja, a tak je potřeba to trošku dohnat.

Pokračování »

Toto je Hip Hop 2010

Toto je Hip Hop 2010Slovenský festival Toto je Hip Hop má novou hymnu!

Produkčně se o ni postarali Viktor HazardJazzym a na majku můžete slyšet deset slováků a dva čechy, konkrétně: DNA, OpakMoeAMO, Majk SpiritOteckoH16, DelikSupaMojej reči, VecZverina, Čistychov, OrionVladimir 518PSH plus zpěvák Mišo Biely.

Pokračování »

KLIP: A.M.O. – Ex

A.M.O. aka Opak, MoeViktor Hazard ohlašují po dvouleté pauze třetí album, a to rovnou animovaným videoklipem na titulní skladbu Ex.

Pokračování »