Crackers.cz » Mike Trafik

KLIP: James Cole & LA4 – Nadzemí

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)Po delší době představuje label Biggboss opět na české poměry originální videoklip, ve kterém hlavní aktéry zastupují malé děti. James Cole je Lukáš CínaLA4 je Daniel Rahman. Celé video natáčel Pavel Raev, efekty dodělal František Pecháček a se scénářem vypomohl sám Mike Trafik, autor hudebního podkladu.

Pokračování »

James Cole & La4 – Nadzemí (prod. Mike Trafik)

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)James ColeLA4 vyjíždí na společné desetizastávkové turné, takže pokud jste si oblíbili desky Halucinace ze třetího patraGyzmo, máte je od 24.9.2011 možnost slyšet naživo. Seznam zastávek ale bohužel ještě není k dispozici. K této příležitosti také vznikl promo track s podkladem od Mikea Trafika.

Pokračování »

KLIP: Smack – Vypadám snad jako dealer?

Jestli Smack opravdu vypadá jako dealer se můžete přesvědčit ve zhruba týden starém lowbudget street videu. Track vyšel na pokračování sampleru H.P.T.N. Mikea Trafika.

Pokračování »

KLIP: Marat – V tomhle městě (prod. Mike Trafik)

MaratBezrozpočtová videa jsou stále více v kurzu. Přidává se i Marat s trackem V tomhle městěTrafikova sampleru H.P.T.N. 2, který vyšel před pár dny. A jak je Maratovým zvykem, ukazuje odvrácenou tvář společnosti, tentokrát „jeho města“. Špína, feťáci, gambleři, Praha.

Pokračování »

PSH – Šoubizu smrad feat. Indy (RMX)

Mike Trafik - H.P.T.N. 2 Mr. MustageMr. Mustage posílá poslední singl ke svému sampleru H.P.T.N. vol.2. K tomu připojuje i poslední informace jako cover a tracklist.

Pokračování »

DJ Mike Trafik – Vypadám snad jako dealer? feat. Smack

Mike Trafik společně se Smackem informuje pomocí druhého singlu o pokračování H.P.T.N. s podtitulem Mr. Mustage Sampler. Ten vyjde 1.12.2010 jak jinak než na BIGGBOSS.

Pokračování »

Indy: „Ta deska je hiphop 2010“

IndyIndy dokončuje práce na sólo albu, to by mělo vyjít už kolem listopadu. Chcete vědět víc přímo od zdroje?

Pokračování »

LA4 – Něco jako klid / Crack feat. James Cole

LA4 - Něco jako klid / Crack feat. James ColeLA4 nezklamal a po prvním povedeném singlu Moji psi telefon nenosí, kde se na produkci objevil Dj Wich, přichází se singlem číslo dvě Něco jako klid / Crack. Dojem z poslechu lehce kazí James Cole, kterého si Lavor pozval do druhé poloviny skladby. Tomu totiž pohodový beat od Mike Trafika moc nesluší.

Pokračování »

KLIP: Hugo Toxxx – Peří Herák feat. Pavel Baar (Junkie rmx)

Kontrolujte undergroundový videoklip na skladbu Pervitin Herák Toluen & Pivo, která se původně objevila na mixtapu Mika Trafika. Samotný klip je ale podkreslen beatem od Junkieho, výhercem remix contestu.

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »