Crackers.cz » MC Wohnout

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

Marpo & Hard Target – Sober

Marpo & Hard Target - SoberMarpoWohnoutem jsou momentálně na Floridě, kde obráží tamější bary a kluby se svou show. A i když není žádným tajemstvím, že na prosinec připravují společné album, Marpo ještě ve volném čase nahrává další desku, konkrétně ve spolupráci s Hard Targetem. Té bychom se měli dočkat až někdy příští rok, už dnes je ale venku první ochutnávka.

Pokračování »

Marpo – Křest CD Knockout

Marpo - Křest CD KnockoutUž za dva dny, tj. ve čtvrtek 3.6.2010, propukne v pražské Lucerně mejdan, který tady už dlouho chyběl. Ptáte se proč? Marpo si na svůj křest totiž připravil na česko pořád ještě neobvyklou věc, a to živou kapelu!

Pokračování »

Recenze: Marpo – Knockout

Recenze Marpo - KnockoutPřes oceán k nám z Floridy zafoukal čerstvý vítr a přinesl po dlouhé době větší událost. Na přelomu ledna a února tam, konkrétně v Tampě, nahrával Marpo svoje nové album. O hudební podklady se postarali v Americe žijící producenti – LA The Craftzman, Kfied, Dipflirt, Kubus, Johnny JulianoVybe. Nutno podotknout, že jejich podklady přinesly českému hiphopu neotřelý, vytříbený a hutný sound nesoucí se skrz celou desku. Nezvyklé je taky vydání limitované edice, ve které kromě CD s bonusovým videem „From Prague to Tampa“ a dalších dárků najdete mimo jiné i boxerské bandáže.

Pokračování »

Marpo – Knockout (cover+tracklist+snippets)

Marpo - KnockoutKnockout už je na spadnutí, zbývají poslední dva týdny do vydání. Kontrolujte obal a tracklist a poslechněte si taky ukázky!

Marpo – Knockout (snippets)

Pokračování »

Marpo – Knockout (teaser)

MarpoKontrolujte upoutávku na Marpovo čtvrté album Knockout. To, jak asi víte, se natáčelo v Tampě na Floridě. Co možná ale už nevíte, je, že v Tampě se točili i tři videoklipy a právě v této upoutávce můžete pár záběrů z placu zahlédnout.

Pokračování »

TZ: Marpo nahraje svoji desku na Floridě

Marpo a WohnoutNedávno jste dostali první přísun informací ohledně hostů a produkce na Marpově čtvrté řadové desce, která by měla začít plnit regály obchodů už na přelomu února a března. Možná vás ale ještě víc budou zajímat okolnosti nahrávání alba a informace o tom, co dostanete ještě před jeho vydáním, takže pojďme na to.

Pokračování »