Crackers.cz » Marpo

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

Marpo – Původ umění & Marpokalypsa (reedice)

Marpo - Původ umění & Marpokalypsa (reedice)Komu ve sbírce chybí první dvě Marpova alba, toho určitě potěší zpráva, že se na 19.12.2011 plánuje vydání reedice. Potěší určitě i to, že každé CD bude obsahovat jednu novou bonusovou skladbu. Dvojdisk můžete předobjednávat už teď na adrese mcmarpo.cz/eshop.

Pokračování »

Marpo & Hard Target – Sober

Marpo & Hard Target - SoberMarpoWohnoutem jsou momentálně na Floridě, kde obráží tamější bary a kluby se svou show. A i když není žádným tajemstvím, že na prosinec připravují společné album, Marpo ještě ve volném čase nahrává další desku, konkrétně ve spolupráci s Hard Targetem. Té bychom se měli dočkat až někdy příští rok, už dnes je ale venku první ochutnávka.

Pokračování »

Hard Target – Point of No Return ft. DZK, Cryptic Wisdom, Adil Omar & Marpo

Hard Target - KarmaPo nějaké době se opět ozývá Marpo a jak asi mnozí tuší, opět jde o spolupráci s floridským Hard Targetem. HT je neřízená střela a i když v Americe nemá tak velkou základnu fanoušků jako mnozí čeští interpreti, vydává během několika měsíců už druhý mixtape.

Pokračování »

Hard Target – Fireflame feat. Marpo

Hard Target - Shut Up & Rap Vol. 4Právě vyšel nový Hard Targetův mixtape Shut Up & Rap Vol. 4. Jak už jsme zvyklí, hostuje na něm mimo jiné i klasická partička MarpoGemstarKensta Lopez.

Pokračování »

Vyhlášení vítěze alba roku 2010

Album roku 2010Anketa Album roku 2010 je u konce. Celkem se vás zúčastnilo 3751 a rozdali jste dohromady 7036 hlasů. Anketa se také s počtem 81 komentářů stala nejdiskutovanějším článkem našeho webu.

Pokračování »

Marpo & Hard Target – novinky ke stažení

Marpo & Hard Target - 4 tracky ke staženíNa dárky není nikdy pozdě, takže pokud vám unikly čtyři nové společné tracky MarpaHard Targeta, které chlapi nadělili svým fans pod stromeček, stáhněte si je teď.

Marpo & Hard Target – Free gift rapping

KLIP: Marpo – Big Boy feat. Gemstar

Marpo má hotové slibované bonus tracky k desce Knockout. Aby se fanouškům ještě víc odvděčil za koupi originálu, dal si tu práci a natočil k jedné z věcí video.

Pokračování »

Hard Target – Southern Axesent

Hard Target - Southern AxesentŽe se Hard Target nehodí do našeho konceptu česko-slovenského webu? Tak to se pletete! HT, původem z Floridy, totiž působí na naší scéně už několik let, poprvé jste si ho ale zřejmě všimli před čtyřmi roky v tracku Ortodoxní Rap, kde hostoval na albu Marpokalypsa.

Pokračování »

Marpo – Křest CD Knockout

Marpo - Křest CD KnockoutUž za dva dny, tj. ve čtvrtek 3.6.2010, propukne v pražské Lucerně mejdan, který tady už dlouho chyběl. Ptáte se proč? Marpo si na svůj křest totiž připravil na česko pořád ještě neobvyklou věc, a to živou kapelu!

Pokračování »