Crackers.cz » Lipo

KLIPY: Lipo, MC Gey, Majk Spirit, Smack, Marat, Rest

Majk SpiritLednová nadílka videoklipů je hodně pestrá, takže si na své přijde určitě každý. Klasické oldschool samplovačky reprezentuje RestMC GeyRadimovým doprovodem na sekyru, žánr blížící se popu zase LipoMajk Spirit. Došlo ale i na „UK sound“, a to v podání Smacka, kterému sekunduje Marat.

Pokračování »

Lipo – Naposled feat. Beef (prod. ODD)

LipoI když Lipo všechno mířil na květen, jak sám prozradil v posledním rozhovoru, desku nakonec pozdržel kvůli prázdninám do září. Nyní, v druhé půlce listopadu, se dozvídáme, že dochází k dalšímu přesunu data vydání, a to na únor. Zachrání celou situaci melancholický třetí singl s nováčkem, který si říká Beef?

Pokračování »

KLIP: Lipo – Víc než hudba

LipoKdo sleduje liberecké Básníky před mikrofonem, ten určitě ví, že se práce na Lipově sólové desce chýlí ke konci. Čekání si můžete zpříjemnit druhým videoklipem, který se povedl jak po stránce lyrické a hudební, tak i vizuální. Na to jsme si ostatně u BPM asi už všichni zvykli.

Pokračování »

KLIP: Lipo – Otroci svobody

LipoNa konci května jsme s Lipem probrali jeho připravované sólo a taky padlo pár slov o klipu. Ten je konečně hotov, takže sledujte, komentujte a těšte se na září, kdy má deska vyjít.

Pokračování »

Lipo: „Nahrávám s producentem, kterej hip hop nikdy nedělal“

LipoLipo z uskupení Básníci před mikrofonem se na chvíli odtrhl od zbytku party, aby po vzoru Pauliho natočil také svoje sólo. Jak to s albem vypadá, jak Lipo hodnotí korupci v Liberci nebo jaký má názor na facebook? Nejen to se dočtete v následujícím rozhovoru…

Pokračování »

Lipo – Pozdravy z Liberce

Lipo - Pozdravy z LiberceLipo posílá ostré politické pozdravy z Liberce, čtěte tiskovku…

Pokračování »

S Paulie Garandem (nejen) o chystané desce

Paulie GarandVyzpovídali jsme Paulie Garanda z libereckých BPM. Ten, jak jistě víte, připravuje na podzim svoje sólové CD. Nejen o něm je dnešní rozhovor.

Zdravím tě Paulie. Dřív než se dostaneme k nové desce, zajímalo by mě, jak s odstupem času vnímáš Horizonty, co bys dnes udělal nebo neudělal jinak?

Pokračování »

Stahujte další věci z 2S MEETING

TWOSUž celkem šest věcí z 2S MEETING je dnešním dnem venku. Kontrolujte tiskovku…

Pokračování »