Crackers.cz » KiRo

Beatmaker Challenge č.1

Faiby a KiRoWeb RapBeats.cz, který se zabývá prodejem hiphopových instrumentálek, uspořádal pro všechny beatmakery na měsíc červenec remix contest na společnou skladbu FaibyhoKiRa Musím Ti psát. Všechny informace včetně acappelly naleznete zde. Hodně štěstí!

KLIP: Faiby & Kiro – Musím Ti Psát

Faiby už někdy v únoru ohlašoval, že chystá videoklip společně s KiRem. Jak spolupráce dopadla, můžete posoudit níže. Skladba se nahrávala v Brněnském studiu Hitmaker a klip se točil v Praze pod taktovkou WandAll creations.

Pokračování »

Faiby & KiRo – Musím ti psát (teaser)

Sledujte krátkou upoutávku na věc Musím ti psát ze čtvrtého Faibyho alba. Faiby v tomto tracku, na který se bude natáčet i videoklip, spojil síly s KiRem.

Pokračování »

Fopa – Nic víc nečekej

Fopa - Nic víc nečekejParta Fopa hlásící se hned ke třem městům, kterými jsou Kladno, Praha a Jílové, dne 24. srpna 2010 dala volně ke stažení své debutové EP zvané Nic Víc Nečekej. Jedná se o rap s příměsí funku a trochou té ironie v textech. Najdete zde čtyři tracky, na kterých vám hoši naznačují, kudy hodlají směřovat.

Pokračování »

KLIP: KiRo – De.Toks

MC KiRo, kterého můžete znát např. z pořadu Rappovod online televize tyvi.cz, po zhruba dvou letech práce nedávno dokončil svoje debutové album Carpe Diem a zároveň k němu uveřejnil i videoklip na skladbu De.Toks. Předchozí počin, EP Memento Mori můžete stahovat z jeho oficiálních stránek.

Pokračování »