Crackers.cz » Kenny Rough

KLIP: Jay Diesel – Žiju 100%

Jay Diesel - Žiju 100%Naplno a v pohodě žije i Jay Diesel, který včera v noci zveřejnil video z chystaného EP Pro svý. To nemá žádné oficiální datum vydání, fanoušci si ho ale můžou „odemknout“ na oficiálním facebook profilu při dosažení hranice 20000 lidí.

Pokračování »

Neighbourhood Syndicate – Chvilky EP

Neighbourhood Syndicate - Chvilky EPNeighbourhood Syndicate z Moravské Třebové a Kutné Hory v dnešní době tvoří trojice Neri (MC), Candyman (MC) a Jakub Šaník (DJ). Toto kolabo na konci června vydalo jako internetový release své první EP Chvilky.

Pokračování »

Kenny Rough – AU!

Každého, kdo není úplně uzavřen jen v žánru hiphop, určitě zaujme nová experimentální popdubstep pecka Kenny Rougha. Vzkaz autora: „Poslechni a hlavně si nevytrhej všechny vlasy!“

Pokračování »

KLIP: Paulie Garand – Imprese ulic (Kenny Rough remix)

KLIP: Paulie Garand - Imprese ulic (Kenny Rough remix)O spolupráci Botasek a zlínského labelu Tynikdy jsme vás informovali už začátkem května. Nezůstalo ale jen u samotných tenisek, Tynikdy k této příležitosti připravilo i speciální mixtape, který dostal název Nohama na zemi. První video z této desky můžete sledovat už dnes, tj. necelý měsíc před vydáním.

Pokračování »

Peca – Po svým (cover + tracklist)

MC Peca - Po svým17.12.2010, to je datum, na které broumovský MC Peca stanovil vydání svého druhého alba. Společně se spuštěním předprodeje (realizovaným přes adresu booking@mcpeca.cz) a oznámením data vydání odhalil i cover a samozřejmě také celý tracklist.

Pokračování »

MC Peca – Nechtěl jsem o tom mluvit (prod. Kenny Rough)

MC Peca - Nechtěl jsem o tom mluvit (prod. Kenny Rough)Nechtěl jsem o tom mluvit, to je druhý singl z připravované desky a také „song, do kterého jsem dal opravdu velký kus sebe,“ říká broumovský MC Peca. Jeho životní zpověď podkreslil melancholickým beatem Kenny Rough.

Pokračování »

Lipo – Pozdravy z Liberce

Lipo - Pozdravy z LiberceLipo posílá ostré politické pozdravy z Liberce, čtěte tiskovku…

Pokračování »

MC Peca – Po svým feat. Delik (prod. Mad Skill)

MC Peca - Po svým feat. Delik (prod. Mad Skill)Z broumovských stěn k nám dolétl první singl z připravovaného alba MC Pecy. Do Mad Skillova beatu ho Peca Po svým nahrál společně s DelikemMoji reči.

O chystaném albu je zatím známo, že se na něm kromě Delika ze známějších jmen objeví i Jay Diesel, Gamba nebo Maměn&De.Pres. Produkci obstarají mimo Mad Skilla také Emeres, Abe, KennyRough, Smart, JSMMaměn.

Pokračování »

Ryes a Kenny Rough – Páni kluci

Ryes & Kenny Rough - Páni kluciBlíží se den vydání (1.9. 2010) první desky opavsko-libereckého kolaba Ryes & Kenny Rough, proto je potřeba odhalit poslední informace, cover a tracklist.

Pokračování »

S Paulie Garandem (nejen) o chystané desce

Paulie GarandVyzpovídali jsme Paulie Garanda z libereckých BPM. Ten, jak jistě víte, připravuje na podzim svoje sólové CD. Nejen o něm je dnešní rozhovor.

Zdravím tě Paulie. Dřív než se dostaneme k nové desce, zajímalo by mě, jak s odstupem času vnímáš Horizonty, co bys dnes udělal nebo neudělal jinak?

Pokračování »