Crackers.cz » Jay Diesel

Jay Diesel – Pro svý EP

Jay Diesel - Pro svý EPJay Diesel posílá „svým“ slibované nové EP, a to volně ke stažení… „Věnováno všem, kteří věnovali svoji podporu a přízeň mně, tohle je prezent pro vás. Jay.“

Pokračování »

KLIP: Tafrob – Rolovací feat. Jay Diesel

KLIP: Tafrob – Rolovací feat. Jay DieselPo dlouhé době o sobě dává vědět Tafrob, a to hned novým klipem ve spolupráci s Jay Diselem na téma, které je snad každému podle názvu jasné.

Pokračování »

Jay Diesel – Back (prod. Inphy)

Jay Diesel - BackJay Diesel se v novém a zároveň posledním singlu vrací zpátky ke kořenům, protože se tady dle jeho slov „necejtí dobře“. Ep Pro svý, na kterém se skladba objeví, vyjde zadarmo ke stažení po dosažení hranice 20000 lidí na facebook profilu JAY DIESEL Official, tzn. už zanedlouho.

Pokračování »

KLIP: Jay Diesel – Žiju 100%

Jay Diesel - Žiju 100%Naplno a v pohodě žije i Jay Diesel, který včera v noci zveřejnil video z chystaného EP Pro svý. To nemá žádné oficiální datum vydání, fanoušci si ho ale můžou „odemknout“ na oficiálním facebook profilu při dosažení hranice 20000 lidí.

Pokračování »

KLIP: Jay Diesel – Právě teď feat. Nironic

KLIP: Jay Diesel - Právě teď feat. NironicPoněkud déle je už na světě videoklip Jaye Diesela společně s DJ WichemNironicem. Komu tahle věc například kvůli dovolené unikla, může sledovat právě teď…

Pokračování »

Jay Diesel – Musim říct (prod. Dubas, cuts 1210 Symphony)

„Něco si přej, zrovna padá vláda“, rapuje Jay Diesel v novém politicky laděném tracku, který je zároveň prvním singlem a předzvěstí připravovaného free EP Pro svý.

Pokračování »

KLIP: MoreloKatr – Vidím věci jinak feat. Jay Diesel, Tafrob

Brněnská partička MoreloKatr má venku nový videoklip. Natočili ho Jiří MuchaFilip Kocián a do hudby od Emerese v něm uslyšíte mimojiné i Jaye Diesla společně s Tafrobem.

Pokračování »

TZ: Hip-Hop & Punk – Společně proti rasismu

Hip-Hop & Punk - Společně proti rasismu

PSH, Pipes & Pints, Jay Diesel, Defect De-Ice Hradec Králové Klub Střelnice

Pokračování »

KLIP: Jay Diesel vs. nice.j

Novej motivační videoklip pro všechny mladý lidi, kteří se třeba právě teď hledají, třeba je tady někdo, kdo se chystá na střední školu a vybírá, co by chtěl v životě dělat. Pamatujte, že musíte jít za svym srdcem! Všechno to je v Tobě!!! Jay Diesel

Pokračování »

Maměn & De.Pres – Nečekej spravedlnost feat. Jay Diesel

Maměn & De.Pres - Nečekej spravedlnost feat. Jay DieselNa první singl z debutového alba Potenciál, které bylo ohlašováno už někdy před půl rokem, si rychnovská parta Maměn & De.Pres přizvala „souseda“ Jay Diesela.

Pokračování »