Crackers.cz » James Cole

KLIP: James Cole & LA4 – Nadzemí

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)Po delší době představuje label Biggboss opět na české poměry originální videoklip, ve kterém hlavní aktéry zastupují malé děti. James Cole je Lukáš CínaLA4 je Daniel Rahman. Celé video natáčel Pavel Raev, efekty dodělal František Pecháček a se scénářem vypomohl sám Mike Trafik, autor hudebního podkladu.

Pokračování »

MAAT – Euroflow

MAAT - EuroflowHradečtí MAAT završují medializaci jejich plánovaného počinu s názvem Euroflow. Posledními informacemi jsou samozřejmě cover a tracklist, ze kterého lze vyčíst, že jediným hostem na dvojalbu bude James Cole. Zároveň si můžete také projet ukázky všech dvaceti stop, které se dostanou do oběhu už příští týden.

Pokračování »

James Cole & La4 – Nadzemí (prod. Mike Trafik)

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)James ColeLA4 vyjíždí na společné desetizastávkové turné, takže pokud jste si oblíbili desky Halucinace ze třetího patraGyzmo, máte je od 24.9.2011 možnost slyšet naživo. Seznam zastávek ale bohužel ještě není k dispozici. K této příležitosti také vznikl promo track s podkladem od Mikea Trafika.

Pokračování »

KLIP: Řezník – Žižkovský bary feat. James Cole

KLIP: Řezník - Žižkovský bary feat. James ColeJames Cole se Řezníkem z uskupení Sodoma Gomora posbírali to nejhorší z žižkovských ulic a hospod a vložili to do nového videoklipu ke skladbě Žižkovský bary, která se nachází na Řezníkově sólu Vzestup Zla. Žánr horrorcore je mně osobně hodně vzdálený, tahle věc ale rozhodně stojí za shlédnutí, a to nejenom místním.

Pokračování »

KLIP: Hugo Toxxx – Boží Eskapady

DJ Scarface - Pragga ConnectionMožná někteří z vás zaznamenali, že DJ Scarface chystá v Praze na naše poměry jedinečný mixtape, kterým by chtěl propojit dva diametrálně odlišné směry – Dancehall a Hip-Hop.

Pokračování »

Indy je zpět!

IndyIndy jde s dobou a svou první tiskovku ohledně nového alba nerozeslal po česko-slovenských médiích, ale publikoval ji svým fanouškům přímo před nos na Facebooku. Na co se tedy máme připravit?

S hosty je to pořád dokola, jména LA4, Orion, Vladimir 518, James Cole, Delik, Vec, H16 nebo Zverina asi nikoho nepřekvapí. Zajímavější je ale část produkční, kterou kromě Wiche, TrafikaEmerese kompletně obstaral Indy dohromady s bubeníkem kapely ClouRaem.

Pokračování »

LA4 – Něco jako klid / Crack feat. James Cole

LA4 - Něco jako klid / Crack feat. James ColeLA4 nezklamal a po prvním povedeném singlu Moji psi telefon nenosí, kde se na produkci objevil Dj Wich, přichází se singlem číslo dvě Něco jako klid / Crack. Dojem z poslechu lehce kazí James Cole, kterého si Lavor pozval do druhé poloviny skladby. Tomu totiž pohodový beat od Mike Trafika moc nesluší.

Pokračování »

James Cole – Vampýr a Ukaž karty

Poslechněte si dvě skladby, které se nedostaly na Jamesovi Halucinace ze třetího patra.

Pokračování »

KLIP: James Cole – Modlitby a výstřely

Další klipovou náloží je James Cole a jeho Modlitby a výstřely ze zatím poslední desky Halucinace ze třetího patra.

Pokračování »

TZ: Potvrzeno! Adam Tensta v line upu červencového Hip Hop Jam festivalu!

Adam TenstaŘíká se, že dobrého se člověk nepřejí. Přesně tento pocit jsme měli, když jsme na náš/váš festival bookovali electro rap mašinu jménem Adam Tensta ;-)

Ano, Adam Tensta + Eboi vystoupí na letošním Hip Hop Jam festivalu, který se uskuteční již příští měsíc 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Pokračování »