Crackers.cz » Hard Target

Marpo & Hard Target – Sober

Marpo & Hard Target - SoberMarpoWohnoutem jsou momentálně na Floridě, kde obráží tamější bary a kluby se svou show. A i když není žádným tajemstvím, že na prosinec připravují společné album, Marpo ještě ve volném čase nahrává další desku, konkrétně ve spolupráci s Hard Targetem. Té bychom se měli dočkat až někdy příští rok, už dnes je ale venku první ochutnávka.

Pokračování »

Hard Target – Point of No Return ft. DZK, Cryptic Wisdom, Adil Omar & Marpo

Hard Target - KarmaPo nějaké době se opět ozývá Marpo a jak asi mnozí tuší, opět jde o spolupráci s floridským Hard Targetem. HT je neřízená střela a i když v Americe nemá tak velkou základnu fanoušků jako mnozí čeští interpreti, vydává během několika měsíců už druhý mixtape.

Pokračování »

KLIP: Hard Target – Midnight train

Jak už jste si určitě všimli, jediný Američan, kterému dáváme na našem webu prostor, je Hard Target z Floridy. Jeho nový videoklip Midnight train ani netřeba komentovat, podívejte se sami…

Pokračování »

Hard Target – Fireflame feat. Marpo

Hard Target - Shut Up & Rap Vol. 4Právě vyšel nový Hard Targetův mixtape Shut Up & Rap Vol. 4. Jak už jsme zvyklí, hostuje na něm mimo jiné i klasická partička MarpoGemstarKensta Lopez.

Pokračování »

Marpo & Hard Target – novinky ke stažení

Marpo & Hard Target - 4 tracky ke staženíNa dárky není nikdy pozdě, takže pokud vám unikly čtyři nové společné tracky MarpaHard Targeta, které chlapi nadělili svým fans pod stromeček, stáhněte si je teď.

Marpo & Hard Target – Free gift rapping

Hard Target – Southern Axesent

Hard Target - Southern AxesentŽe se Hard Target nehodí do našeho konceptu česko-slovenského webu? Tak to se pletete! HT, původem z Floridy, totiž působí na naší scéně už několik let, poprvé jste si ho ale zřejmě všimli před čtyřmi roky v tracku Ortodoxní Rap, kde hostoval na albu Marpokalypsa.

Pokračování »

L4P – Dopis pro minulost feat. Hard Target

L4P - Dopis pro minulost feat. Hard TargetMoravská crew (Přerov/Nový Jičín) Live4Presence aka L4P poslala k dnešnímu dni druhý singl Dopis pro minulost z připravované desky Masky.

Pokračování »