Crackers.cz » Grimaso

Otecko – Takto hovoríme my feat. Vec

OteckoTěsně před vydáním sólo desky To som ja představuje Otecko druhý singl, do kterého svou trochou do mlýna přispěl i Vec. Skladbu vysvětlující základní slangové výrazy obeatovat Grimaso.

Pokračování »

2H+ – 10 rokov (prod. Grimaso)

Sestava El SuverenoVladis aka 2H+ si pro fanoušky k příležitosti oslavy deseti let společného fungování na slovenské scéně připravila děkovný singl 10 rokov. Na beatu Grimaso.

Pokračování »

KLIP: Grimaso – V tvojej hlave feat. H16

V tvojej hlave feat. H16„Rapová sezona“ začátkem prosince vrcholí. Je to dáno samozřejmě blížícími se Vánocemi. Label BeatBan připravil dárek ve formě dalšího videoklipu z Grimasova druhého producentského alba Let the Beat Come True. Videoklipu se dočkala motivační skladba V tvojej hlave.

Pokračování »

KLIP: Rytmus – Hip hop ide hore

Pouliční videoklip k Grimasovu druhému producentskému albu je tady.

Pokračování »

KLIP: Grimaso feat. S.A.S / Suvereno – Get Low / Skener

Po delší době se na naší scéně objevuje dvojklip. Dnes jde o věci Get LowSkenerGrimasova producentského alba Let the Beat Come True.

Kluci nám i v roce 2010 „zpříjemnili“ podívanou tancující boxerkou a rozhazováním peněz.

Pokračování »

Grimaso feat. Rytmus – Hip Hop Ide Hore

Grimaso - Let The Beat Come TrueGrimaso, jeden z beatmakerů slovenských H16, za pár dnů vydává svoje již druhé producentské album. Z těch pro nás zajímavých československých jmen se v tracklistu objevuje např. Rytmus, Hugo Toxxx nebo El Suvereno.

Pokračování »

Vladis – Generácia (cover+tracklist)

Vladis - GeneráciaVladis, člen 2H+, odevzdal svoje album Generácia do výroby. To vyjde příští pátek (24.4.2010) a pozor, bude se jednat o dvojdisk!

Hosty a producenty vyčtete z tracklistu, takže jen stručně: El Suvereno, Grimaso, G-bod, Abe, Deryck a spousta dalších…

Pokračování »

H16 – Antivirus

H16 - AntivirusStahujte zbrusu nový mixtape od H16 dlouhý neuvěřitelných 77 minut! Třicet povětšinou nikdy nepublikovaných skladeb, ale i hromada hostovaček a starších věcí například z producentských alb GrimaG-boda.

Pokračování »

KLIP: Kaidžas – Nehaj hudbu hrať

A je to tu, ohlašovaný klip na skladbu Nehaj hudbu hrať je venku. Mimo Grimasa, který se postaral o hudbu, si v něm můžete všimnout DJ Lucca nebo samotného režiséra klipu, kterým je Ľuboš Adamec.

Pokračování »

Klokočino – Nehaj hudbu hrať

Kaidžas - Nehaj hudbu hraťNitranský Kaidžas ohlašuje album. Bude se jmenovat Klokočino a titulní singl Nehaj hudbu hrať si můžete poslechnout už teď pod článkem. O produkci se postaral Grimaso. V nejbližší době by se měl k singlu objevit i klip.

Stáhnout Kaidžas – Nehaj hudbu hrať

Pokračování »